Horoskopy

Dnešní horoskop – čtvrtek 16.11.2023. Býk je nadmíru přitažlivý, také Váhy mají štěstí v lásce

Dnešní horoskop – čtvrtek 16.11.2023. Býk je nadmíru přitažlivý, také Váhy mají štěstí v lásce

Beran

Věnujte pozornost zprávám, které se týkají oblasti, ve které pracujete. Můžete se dozvědět zajímavou informaci, která vás profesně posune dál. Vaše emoce jsou jako na houpačce. Uklidní vás rozhovor s nejbližšími přáteli. Dnešní den byste měli věnovat právě přátelům, ale také rodině či partnerovi, protože to vám přinese dobrou náladu a pokoj v duši. Pokud máte chuť něco dělat, vyrazte do přírody.

Býk

Je pravděpodobné, že v současné době máte nouzi o peníze. Poohlížejte se po možnosti, jak si můžete přivydělat. Hvězdy vám totiž přejí a příležitostí budete mít spoustu. Jen si dejte pozor na extrémně výhodné nabídky. Dnes jste extrémně přitažliví pro opačné pohlaví, takže toho využijte, pokud se chcete seznámit. Vyrazte někam do společnosti. Váš přístup k ostatním je otevřenější, než kdy předtím. To je něco, co se v dnešním světě velmi cení. Energii vám mohou dobít domácí mazlíčci.

Blíženci

Dnešní den je jako stvořený pro romantiku a něžnosti. Pokud jste zadaní, snažte se vyhradit si co nejvíce času pro svého partnera. Také nezadaní ale mohou mít štěstí v lásce. Stačí se otevřít náhodným setkáním a jednat autenticky. Vyrazte na místa spojená s uměním, jako je hudba, obrazy, poezie nebo třeba divadlo. To uklidní vaše rozbouřené emoce a může vás to inspirovat k vlastní tvorbě. Potěšení vám přinesou také děti, díky kterým se vrátíte do dětských let.

Rak

Dnes se k vám dostane opravdu dobrá zpráva! Dejte si pozor na své emoce, protože ty jsou jako na houpačce. V jednu chvíli se smějete o sto šest, v následujícím okamžiku brečíte. Zejména špatné zprávy – a to i ty, které se netýkají přímo vás – vám mohou přinést zoufalství a touhu pomáhat ostatním. Zkuste darovat něco, co už nepotřebujete. Toužíte vystoupit z každodenní rutiny, zabývejte se spíše duchovním rozvojem. Zkuste meditaci nebo jógu.

Lev

Zapracujte sami na sobě. Přihlaste se do kurzu, ve kterém jde o skupinové aktivity. Právě práce v týmu vás dokáže inspirovat a motivovat. Informace, které zde získáte, využijete v osobním i profesním životě. Pokud se chystáte někam vyrazit, vezměte s sebou někoho ze svých přátel nebo partnera. Můžete se cítit trošku osaměle, takže bude zapotřebí, aby vás někdo rozptýlil. Naštěstí máte z čeho vybírat, protože jste se obklopili dobrými lidmi.

Panna

Je pravděpodobné, že díky své tvrdé práci a neústupnosti jste zaznamenali pracovní úspěch. Nyní ale bude zapotřebí naučit se něco nového. Zůstaňte připravení na změny. Učení se novým věcem pro vás nebude obtížné, hůře se ale budete vypořádávat s tím, jak rychle se všechno kolem vás mění. Díky tomu, že jednáte upřímně, si získáváte respekt svých kolegů. Pokud něco potřebují, rádi se na vás obrátí, protože vědí, že je neodbudete. Tím se zlepšují vztahy na pracovišti.

Váhy

Dnes vás čeká obrovské štěstí v lásce! Zadaní, vy máte možnost prohloubit vztahy se svým partnerem. Kupte mu něco dobrého a naplánujte romantický večer. Nezadaní, je načase se konečně vyjádřit. Pokud se ve vašem okolí vyskytuje osoba, která se vám líbí, zabojujte o ni. Bez aktivity se bohužel nikam neposunete. Dejte na svou intuici. Máte tendence mít rádi všechny lidi ve svém okolí. Intuice vám může napovědět, kdo z nich je pro vás opravdu výjimečný.

Štír

Máte romantickou náladu a co víc, cítíte se naprosto neodolatelně! Také vaše okolí vás takto vnímá. Den je jako stvořený pro flirtování a získávání nových kontaktů. Vyrazte do společnosti. Můžete tak získat rozvoj v soukromém i profesním životě. Buďte otevření rozhovorům s lidmi, které neznáte. Snažte se za každou cenu jednat upřímně a v souladu s vaším přesvědčením. Můžete pociťovat únavu. To jediné, co vám pomůže, je dostatek spánku.

Střelec

Bojíte se samoty, tak vyrazte na společenské události. Pokud máte doprovod v podobě přátel nebo partnera, tím lépe. Jestliže vyrazíte sami, můžete narazit na neobvyklé lidi, kteří vás inspirují. Nebojte se zkoušet nové věci, je pravděpodobné, že objevíte nový talent. Rozhovory s ostatními jsou pro vás fascinující. Čas strávený s partnerem pro vás bude vášnivější, než obvykle. Dnešní den bude velmi příjemný. Jen se snažte šetřit energií, jinak skončíte vyčerpaní.

Kozoroh

Tak moc se zabýváte svým profesním životem, že zapomínáte na své zdraví. Je zapotřebí obohatit svou stravu o zdravé pokrmy a ne ty, které vám jako první padnou do oka. Nejezte ve spěchu, udělejte si pauzu. Prospěje to také vaší pracovní výkonnosti. Vaši nejbližší se mohou cítit odstrčení. Popřemýšlejte o společných aktivitách. Jestliže vám to práce neumožňuje přes týden, zamyslete se, kam byste mohli vyrazit o víkendu. Je třeba pečovat také o vztahy na pracovišti.

Vodnář

Dnešní den bude bezproblémový. Jediná oblast, která vám může dělat vrásky, je právě láska a milostný život. Mohou se vyskytnout určité problémy, jako vzdálenost mezi partnery nebo nedostatek odvahy něco změnit. Jestliže vás ale rutina začíná nudit, je zapotřebí s tím něco udělat. Promyslete si, co je potřeba změnit, abyste byli opět spokojení. Je vhodný čas na plánování dovolené. Budete mít chuť vyjádřit svou kreativitu. Vrhněte se do umění, při kterém budete tvořit například se svými dětmi.

Ryby

I když toužíte po samotě, dnes se vám mohou ozvat staří známý. Mohou dokonce dorazit až k vám domů, bez předchozího pozvání. Ve skutečnosti je společnost lidí to, co teď potřebujete. Skvěle vás rozptýlí. Můžete se dokonce pokusit o nějakou společnou aktivitu, jako je sport nebo třeba společenské hry. Rady, které se týkají vašich financí si vyslechněte. Vyvarujte se ale příliš rizikových rozhodnutí.