Horoskopy

Vůdci podle znamení: tihle 4 mají pocit, že musí všem velet

Vůdci podle znamení: tihle 4 mají pocit, že musí všem velet

Ne každý má tendence velet. Jsou mezi námi ale tací, kterým je od přírody dáno, že mají vůdčí schopnosti a dokážou vést ostatní. Kdo jsou vůdci podle znamení?

Vůdci podle znamení zvěrokruhu

Když o někom řekneme, že je přirozený vůdce, pak to hned nemusí znamenat, že se nad ostatní povyšuje. U některých je tahle vlastnost znázorněním toho, že si dokážou udělat respekt, vzbudit v druhých důvěru a jistotu. Kdo jsou vůdci podle znamení?

  • Lev
  • Kozoroh
  • Vodnář
  • Beran

Lev

Lvi ovládá planeta Slunce, možná i proto žijí v přesvědčení, že jsou jedničky a mají navrch nad ostatními. I to je vede k tomu, aby se postavili do role vůdce. Očekávají, že je druzí budou automaticky následovat a plnit jich příkazy.

Kozoroh

Kozorozi jsou přirození vůdci. Jsou známý svým pragmatismem, velkou disciplínou a také tím, že jakmile si před sebe stanoví nějaký cíl, pak si za ním jdou a je jedno, kolik překážek na své cestě budou muset zdolat. Jsou to vůdci, kteří si vzbuzují respekt, i když k tomu někdy použijí nepříjemné praktiky. To se musí uznat.

Vodnář

Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou inspirativní a velmi odvážní. I proto jsou to výborní vůdci podle znamení. Vládne jim planeta Uran, proto se není čemu divit, že tito lidé mají svůj osobitý přístup. Díky němu dokážou vést druhé, aniž by na ně museli vyvolávat nějaký nátlak. Podporují soudružnost celého týmu.

Beran

Ohnivé znamení Berana nemůže na našem seznamu chybět. Berani jsou nebojácní a charismatičtí, dokážou si u druhých vytvořit důvěru a právě to z nich dělá skvělé vůdce. Nezaleknou se žádné výzvy a naopak do ní dokážou motivovat i ostatní. Jejich sebejistota a zapálení jsou skvělé vlastnosti pro perfektního vůdce.