Horoskopy

Burani podle znamení: TOP 5 neslušných znamení

Burani podle znamení: TOP 5 neslušných znamení

Buranství není domén hospodských povalečů, ale také některých jiných jedinců. Která znamení zvěrokruhu jsou podle astrologů neslušná?

  • beran
  • býk
  • vodnář
  • kozoroh
  • štír

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci nerození ve znamení berana nemají absolutně žádný filtr na to, co řeknou. Je jim jedno, jestli se to hodí nebo, ne. Řeknou přesně to, co mají na jazyku bez jakýchkoliv servítek, což z nich pro mnohé lidi dělá velké burany. O to hůř, pokud se beranům znelíbíte, pak vězte, že na vás nezůstane nit suchá.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci jsou poměrně přátelským znamením zvěrokruhu, ale pokud je dostanete do pozice, kdy si budou muset prosazovat své, poznáte, jakými dovedou být hrubiány. Býci nejsou hrubí, pokud nejsou frustrovaní nebo není po jejich. Avšak je to jakýsi nedostatek na jejich povaze, který dokáže být velmi nepříjemný.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři patří mezi jedince, kteří jsou zahleděni sami do sebe. Sice mají skvělé nápady, ale to z nich nedělá lepšími lidmi, než jsou ostatní, jak si sami o sobě vodnáři myslí. Jejich buranství a hrubost spočívá právě v přehlížení emocí ostatních a až lhostejnosti k pocitům ostatních.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jedinci narození ve znamení kozoroha jsou velmi přátelští, ale jen vůči vyvoleným. Pokud nesplníte jejich náročná kritéria nikdy vás nevezmou ani na milost. A to ani v případě, že bude chtít druhou šanci. Budou na vás velmi nepříjemní a jejich chování bude až za hranicí slušného chování.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou velmi jedovatí a mají skutečně ostrý jazyk. O to tvrdší budou, pokud nesplníte jejich očekávání. Omluvu ani nezkoušejte, protože nebude přijata. Pokud je naštvete budou vás téměř s jistotou častovat velmi nevybíravými slovy.