Krása a módaVlasy

Vlny pres noc: 3 tipy jak dosáhnout dokonalého výsledku

Vlny pres noc: 3 tipy jak dosáhnout dokonalého výsledku

Jak si vytvořit vlny přes noc? To je otázka, která minimálně jednou proběhla hlavou asi každé ženě či dívce. Pokud nemáte od přírody vlnité vlasy, pak se není čemu divit, že po nich tu a tam zatoužíte. Proto vám dáme tři tipy, jak dosáhnout perfektního výsledku.

3 tipy jak podpořit vlny přes noc

Chcete si vykouzlit vlny přes noc a přejete si, aby výsledek stál za to? Pak vám přijdou vhod naše tipy. Použít je můžete v jakémkoli případě – tedy ať už budete používat natáčky, ponožky nebo třeba pásek od županu.

  • Vlasy úplně nevysoušejte
  • Použijte tužidlo
  • Ráno zafixujte

Tip první: vlasy úplně nevysoušejte

Pokud si chcete udělat vlny přes noc, doporučujeme si večer před tím vlasy umýt a poté je nevysoušet úplně do sucha. Pokud byste chtěli namítat, že jít spát s mokrou hlavou je pořádný nesmysl, pak se nebojte – do toho vás nikdo nutit nebude.

Jakmile si ještě vlhké vlasy natočíte do natáček, zapletete do nich pásek od županu nebo je smotáte ponožkami, vezměte si fén a vlasy s ním vysušte.

Tip druhý: použijte tužidlo

Toužíte-li po perfektním výsledku, jděte mu trochu naproti. Jak? Aplikujte do vlasů tužidlo a teprve poté je začněte natáčet. Tužidlo se postará o to, že výsledné vlny, na které se už ráno můžete těšit, budou daleko lépe držet. Navíc tužidlo prodlouží jejich trvanlivost a o to déle vám lokny vydrží.

Tip třetí: ráno nezapomeňte zafixovat

Vykouzlit si vlny přes noc není až tak složité. Celou snahu ale může pokazit taková nepozornost, kterou je zapomenuté zafixování výsledných kudrlin. Proto hned ráno, jakmile z vlasů sundáte natáčky nebo ponožky, nezapomeňte nově vzniklé lokny zafixovat za pomoci silného laku na vlasy. O to déle vám pak vydrží.