Krása a módaVlasy

Vlasové trendy tohoto měsíce: jaký z těchto 3 vyzkoušíte?

Vlasové trendy tohoto měsíce: jaký z těchto 3 vyzkoušíte?

Jaké jsou aktuální vlasové trendy tohoto měsíce? Vybrali jsme pro vás hned 3, které v současné době vládnou. Budete potřebovat jen pořádnou dávku odvahy, nůžky a nějaké ty vhodné barvy. Se svou klasickou fazónou si nevystačíte. Jaro přeje odvážným! Chcete patřit mezi ně?

Barvy!

Za okny se probouzí jaro a k tomuto období roku neodmyslitelně patří barvy. Popusťte tedy uzdu fantazii a vyzkoušejte nějaké nové a neokoukané odstíny. Pokud si nejste jistá, můžete sáhnout jen po přelivech. Jejich efekt není zpravidla tak výrazný a za několik umytí se jej zbavíte. Nemusíte tak mít obavy, že sáhnete vedle. Barevné přelivy navíc můžete různě kombinovat a střídat.

Zajímavým tipem jsou i barvící masky na vlasy, které nejen že dodají šmrnc, ale zároveň se vám o vlasy postarají. K jaru 2024 patří pastelové tóny! Ty najdou své uplatnění jak na vlasech, tak i v manikúře či šatníku. Velmi překvapivě se ale mezi trendy dostali i metalické barvy. Stříbrné nebo měděné tóny, tak budou to pravé.

Ombré efekt!

Možná jste nečekali tak časný návrat tohoto stylu, ale je to tak. V roce 2024 s ombré efektem neuděláte chybu. Vždy se však obraťte na zkušené profesionály. Nekvalitně nebo podomácku provedené ombré z vás žádnou světovou krásku nevykouzlí. Jde o styl barvení, který vyžaduje poměrně rozsáhlé znalosti a praxi.

Zkracování!

I zkracování vychází z odlehčené jarní módy. Dlouhé sukně a kabáty jsme už vyměnili za kratší, a tento trend se odráží i na vlasech. Vlasové trendy tohoto měsíce velí: „Zkrátit!“ V kurzu jsou různé krátké střihy. Vybrat si můžete z elegantních i hravých bobů, ale vaší fantazii se meze nekladou. Poraďte se se svou kadeřnicí. Pokud je odbornice, jistě vám ráda poradí s novým účesem.