Vlasy

Vlasové trendy pro jaro 2024: vyzkoušíte některý z nich?

Vlasové trendy pro jaro 2024: vyzkoušíte některý z nich?

Každá sezóna přinese nové trendy, které se projeví hlavně ve světě účesů. Toužíte po změně a nové vizáži s přicházejícím oteplením? Máme pro vás přehled vlasových trendů pro letošní jaro. 

Retro nadýchané vlny

Bohaté nadýchané vlny inspirované 20. a 30. léty nikdy nevyjdou z módy. Klasický a elegantní vzhled vln sluší skoro každé ženě. Pro jejich vytvoření použijte tupírovací hřeben a natupírujte vlasy od kořínků. Rozdělte vlasy jemně na jednotlivé sekce a zafixujte natupírované kořínky lakem. Vlasy poté načeště dozadu, uhlaďte a za pomoci gumičky spojte vlasy do copu a nechte zapletené do rána. 

Pastelové melíry

Jemné melíry v pastelovém odstínu budou letošní jaro velkým trendem. Pokud toužíte po změně, vyzkoušejte pastelově růžové, fialové nebo modré odstíny, které oživí vaši blond barvu.

Nadčasové krátké sestřihy

Letošní jaro budou kralovat také krátké sestřihy. V kurzu stále zůstává rovně střižené mikádo a pixie cut. Tyto střihy budou v popředí vlasových trendů letošního jara. 

Mikádo sluší téměř každé ženě bez ohledu na věk. Vsadit můžete i na mikádo s ofinou nebo patkou. Velká výhoda mikáda je, že zajistí mladistvý a svěží vzhled. Je minimálně náročné na údržbu a ubírá na věku. Vyzkoušet můžete hladkou i vlnitou variantu tohoto účesu. 

Klasická ofina jako hit

Rovná ofina bude slušet téměř každému typu obličeje. Každá žena ji alespoň jednou za život vyzkoušela. Klasická hustá ofina se hodí k vlasům všech délek. Dokáže pozvednout rysy vašeho obličeje a zdůraznit hluboký pohled!

Balayage

Tento typ melíru má přirozený vzhled bez zanechání ostrých linií a přechodů. Balayage dodá přirozené zesvětlení vašim vlasům. Tento typ zesvětlení je nejvýraznější v konečcích vlasů. Odrosty jsou jemné a téměř neviditelné bez efektu nežádoucí helmy. Výhodou je vytvoření přirozeného odrostu, který není skoro znatelný.