Horoskopy

Válečníci podle znamení: 3 největší bojovníci zvěrokruhu

Válečníci podle znamení: 3 největší bojovníci zvěrokruhu

Máte pocit, že některá znamení zvěrokruhu bojovností přímo oplývají, zatímco jiným tato vlastnost chybí docela? Nemýlíte se! Někteří lidé zkrátka postrádají schopnosti potřebné v boji. Jiní jimi naopak přímo kypí. Jaké skvělé válečníci podle znamení vlastně známe?

Býk

Býci si nenechají nic líbit. Jsou známí jako milovníci luxusu a lidé, kteří si svůj život užívají plnými doušky. Stejně jako Berani se ale i oni vyznačují velkou bojovností. Jsou velmi cílevědomí a odhodlaní. Svému cíli ochotně obětují cokoli, nejdou ale přes mrtvoly. V žádném případě se nevzdávají, a proto se jejich spolubojovníci nemusí obávat, že by je v nepříjemné situaci snad nechali samotné.

Oplývají neskutečnou energií, která poutá pozornost. Navíc mají silný tah na branku. Bojovnost se Býkům vyplatí nejen za válečného stavu, ale uplatní ji především v zaměstnání. Ve znamení Býka se narodil například Otec vlasti Karel IV.

Lev

Ne nadarmo jsou Lvi symbolem české bojovnosti. Lvi, králové zvířecí říše, se pyšní svou majestátností. Milují pozornost a rozhodně nebudou sedět někde potichu v koutě. Jsou vytrvalí ale malicherní. Pokud mají pocit, že jim jejich okolí neprojevuje dostatečný obdiv, zuří. V takové chvíli se obrátí i proti svým blízkým. Ukonejšený Lev, který cítí velkou podporu a úctu, se stává skvělým velitelem. Nechybí mu dravost a bojovnost potřebná pro vítězství. Ve znamení Lva se narodil například francouzský vojevůdce Napoleon I. Bonaparte.

Štír

Také štíři jsou velcí válečníci podle znamení. Své emoce drží pod pokličkou a jen málokdy odhalují karty nepříteli. Díky tomu se skvěle uplatní jako špioni, diplomaté či vyjednavači. Bývají emocionálně chladní a odtažití. Uvnitř však skrývají velkou vášeň. Lidé narození ve znamení Štíra jsou neskutečně odolní a rádi sami vyhledávají nepříjemné situace. Snadná řešení je nudí, a proto radši sami vyhledávají náročné mise. To platí v osobním i pracovním životě. Ve znamení Štíra přišel na svět například jeden z nejvýznamnějších generálů druhé světové války B. L. Montgomery.