Horoskopy

V těchto znameních se rodí upíři: 2 největší vysavači energie, se kterými se nedá vydržet

V těchto znameních se rodí upíři: 2 největší vysavači energie, se kterými se nedá vydržet

Znáte člověka, se kterým když mluvíte byť jen 10 minut, cítíte se bez energie, unaveně a otráveně po celý zbytek dne? Tak přesně tohle vám způsobují energetičtí upíři. Jakákoliv interakce s nimi vás může doslova ničit. Máme pro vás přehled znamení, ve kterých se nejčastěji rodí energetičtí upíři. Znáte někoho takového?

Panna

23. 8. až 22. 9.

Ačkoliv to nedělají se zlým úmyslem, Panny vás dokáží jednou větou zadupat doslova pod zem. Myslí si, že se vám svěřují, místo toho jen nadávají a stěžují si. Jejich míra negace vás dokáže naprosto oslabit. 

Panny musí mít vše bezchybné a precizní. Proto nejsou nikdy s ničím spokojené a musí svoji frustraci dostat ven. Neuvědomují si však, že jejich neustálé nářky okolí jen vyčerpávají. 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Střelci jsou velmi zábavní společníci a z rukávu sypou jednu neuvěřitelnou příhodu za druhou. Často jejich vyprávění může sklouznout k drobnému postěžování si a postesknutí. Pokud to včas nezarazíte, můžete se těšit na pořádnou dávku nespokojenosti, kterou vás zcela zahltí. 

Zrozenci tohoto znamení jsou v tomto ohledu sebestřední sobci a mají pocit, že se proti nim spikl celý svět. Pokud si povšimnou toho, že jejich lamentace dostatečně nevnímáte a nelitujete je, budete se muset ještě ke všemu vypořádat s vlnou neoprávněných výčitek.

Jak se s těmito upíry vyrovnat

Pokud vám osud takového člověka zavál do života, snažte se s ním setkávat, co nejméně, pokud to jde. Jestliže máte někoho takového v pracovním nebo i v rodinném kolektivu, vyzkoušejte tuto techniku komunikace: 

Nenechte se vtáhnout do jeho hry. Pokud víte, že s upírem musíte komunikovat, dejte mu pomocí signálů najevo, že nemáte zájem o hlubší konverzaci. Stůjte přímo proti němu se zkříženýma rukama. Odmítavý postoj jej znejistí. V při komunikaci se v mysli zaměřte pouze na hlavní sdělení, kvůli kterému s ním mluvíte, ať už se to týká rodinné oslavy nebo firemního projektu. 

Pokud víte, že už byly sděleny všechny potřebné informace, poděkujte mu a odejděte. Je důležité těmto lidem stanovit hranice a chránit tak svou vlastní energii.