Horoskopy

V jakých znameních se rodí nejkrásnější muži? Máte jednoho z těchto 5?

V jakých znameních se rodí nejkrásnější muži? Máte jednoho z těchto 5?

Vnímání krásy je velmi subjektivní, ale přesto existují objektivní měřítka, na základě kterých se dá určit, kdo je přitažlivý či atraktivní. Není to však posouzení z hlediska fyzického vzhledu člověka, ale spíše jeho charakterových vlastností. Dnes se zaměříme na nejkrásnější muže z hlediska charakterových vlastností podle znamení zvěrokruhu.

  • lev
  • štír
  • váhy
  • blíženci
  • střelec

Lev (23. července – 22. srpna)

Pokud si představíte muže, který se narodil ve znamení lva, pravděpodobně si představíte prototyp „alfa samce“. Pravděpodobně ani nebudete daleko od pravdy. Jsou přirozeně dominantní a jsou rádi v centru pozornosti. Která žena by po svém boku nechtěla mít takového partnera?

Štír (24. října – 22. listopadu)

Muži, kteří se narodili ve znamení štíra, mají v sobě skrytou vášeň, která jen čeká na to, až bude moci vyjít na povrch. Jsou zahaleni tajemstvím, které na ženy působí jako magnet. Jejich sebevědomí a tajemné pohledy je řadí objektivně mezi nejkrásnější muže.

Váhy (23. září – 23. října)

Muži, kteří se narodili ve znamení váhy, mají dokonalé vystupovaní. Vždy vám podrží dveře nebo vás usadí ke stolu. Jsou symbolem galantnosti a svým gentlemanstvím si získají každou ženu, kterou si zamanou. Navíc se vyhýbají konfliktním situacím, takže ženy vždy dostanou to, co chtějí.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou mistry rozhovorů. Muži narození v tomto znamení vám řekne cokoliv, aby sio vás získal. Díky své výřečnosti působí mnohem atraktivněji, než možná ve skutečnosti jsou. Jejich nepředvídatelnost nikoho nenechá klidným.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Tito muži jsou velkými optimisty. Doslova vás odzbrojí jejich nevázanost. Dělají si jen to, co chtějí, což zní naprosto pohádkově. Díky neobvyklému přístupu k životu působí velmi zajímavě na ostatní, což jim jen zvyšuje na atraktivitě.