Další

Nositelé těchto 5 jmen jsou nejšťastnější: jste mezi nimi?

Nositelé těchto 5 jmen jsou nejšťastnější: jste mezi nimi?

Může jméno rozhodovat o tom, zda budeme mít v životě štěstí nebo ne? Odpověď je, rozhodně ano! Jméno je součástí naší osobnosti ihned od narození a do určité míry nás formuje. Toužíte p potom mít štěstí celý život?

Toto je seznam jmen, která jsou nabitá úspěchem a štěstěna jim zkrátka přeje. 

Mužská jména:

  • Alexandr
  • Mikuláš

Ženská jména:

  • Justýna
  • Linda
  • Michaela

Alexandr

Toto jméno řeckého původu je proslulé zejména díky jeho nositeli Alexandru Velikém. Je určeno pro silné jedince, kteří se nebojí riskovat, zároveň jsou přímí, a proto jim v životě štěstí nechybí. Jsou talentovaní a skvělí vůdci. Muži s tímto jménem se uchytí především v politice nebo ve vysokých manažerských funkcích. 

Justýna

Justýna platí za veselou a spokojenou již od útlého dětství. Její rodina se může vždy spolehnout na její pomoc a pochopení. Aura tohoto jména ji přinese život plný pohody a přímou cestu ke štěstí bez zbytečných problémů.

Linda

Linda se hodí k jemným a laskavým ženám, ale také velmi inteligentním, které vždy brání své blízké. Jejich vlídná povaha si však nezadá s jejich chytrostí. Málokoho si pustí k tělu a jsou velmi opatrné. Tato vlastnost jim do života přináší velké štěstí, jelikož si do něj pustí jen ty správné a věrné přátele, kteří ji nezradí.

Michaela

Michaelám se dostalo doslova božské přízně a patří mezi děti Štěstěny. Jsou milé, přívětivé, ale také učenlivé. A vynikající téměř ve všem, na co sáhnou. Spokojené budou při práci v umělecké branži nebo sociálních službách. Spokojenost mají vepsanou i v romantických vztazích. S partnerem tvoří ve většině případů dokonalý pár až do stáří.

Mikuláš

Nemá rád nespravedlnost a pokrytectví. Za každou cenu se drží pravidel. Tento postoj mu vyplácí a štěstí mu jde naproti. Mikuláš je obdařen nevídaným důvtipem. Úspěchy ho čekají zejména ve vědeckých kruzích.