Krása a módaVlasy

Umělé vlasy na copánky: trend posledních let?

Umělé vlasy na copánky: trend posledních let?

Již dva nebo tři roky se můžete na stránkách různých magazínů či na sociálních sítích setkat s copy, do nichž jsou zaplétány různobarevné prameny, které výsledný účes nejen ozvláštní, ale také zahustí a prodlouží. O co se jedná a jak tyto umělé vlasy na copánky používat se dočtete zde.

Nabídka umělých vlasů

Heslo, které musíte zadat do vyhledávače, pokud se chcete do pletení podobných copánků pustit zní kanekalon. Jedná se o 100% syntetické vlasy, které jsou na první pohled svou strukturou nerozeznatelné od skutečných lidských vlasů, nicméně na trhu je dostupné obrovské množství různých barev.

Seženete bílé, béžové, šedé, hnědé i černé ale také daleko zářivější barvy jako je žlutá, červená, zelená, tyrkysová, růžová a tak podobně. Vybrané barvy mezi sebou můžete libovolně kombinovat. K dostání jsou navíc i varianty v ombré stylu. A najdete i takové speciality jako kanekalon svíticí ve tmě.

Jak na kanekalon

Kanekalon se výborně hodí k tvorbě rasta copánků, i pro jednodušší účesy však najde své využití. Pokud umíte zaplétat francouzské nebo holandské copy, máme vyhráno, protože právě v kombinaci s nimi vypadají příčesky z kanekalonu nejzajímavěji. Kanekalon to jsou prostě umělé vlasy na copánky přímo určené a nezkusit je by byla obrovská škoda.

Postup je snadný

  • Rozdělte vlasy na poloviny
  • Na jedné oddělte horní pramen vlasů
  • K němu přivažte kanekalon
  • V průběhu pletení přidávejte volné vlasy a další prameny kanekalonu

Rozdělte vlasy na temeni na dvě poloviny a jednu stáhněte gumičkou ať se vám vlasy nepletou při práci. Z druhé odeberte vrchní pramen a na něj uvažte vhodné množství kanekalonu. Začněte zaplétat francouzský cop. V průběhu pletení můžete k copánku přidávat další a další prameny kanekalonu, a tak vytvořit skutečně objemný účes.