Krása a módaVlasy

Účesy vlny: 3 nejvíc trendy vlnité účesy roku 2024

Účesy vlny: 3 nejvíc trendy vlnité účesy roku 2024

Vlnité účesy zůstávají v roce 2023 nadále oblíbeným trendem. Prozkoumejme tři nejvíce trendy vlnité účesy, které jsou v tomto roce na vrcholu módy.

Vlasy vlny s průzračným efektem

Vlasy vlny s průzračným efektem jsou jedním z nejvíce vyhledávaných vlnitých účesů v roce 2023. Tento styl vytváří dojem jemných a vzdušných vln, které dodávají vlasům lehkost a pohyb. Pro dosažení tohoto účesu se používá speciální střih, který snižuje objem vlasů a vytváří jemné vlny. Pro zachování průzračného efektu se doporučuje použít sprej na texturu nebo mořskou sůl.

Krátký vlnitý bob

Krátký vlnitý bob je dalším výrazným trendem v roce 2023. Tento moderní účes poskytuje svěží a hravý vzhled, který je snadno udržovatelný. Vlnitý efekt dodává krátkému bobu na objemu a strukturu. Střih bobu může být uzpůsobený každému obličeji a vlny dodávají celkově zajímavý a módní dojem.

Polodlouhé vlny s ofinou

Pokud hledáte něco více romantického, polodlouhé vlny s ofinou jsou pro vás tou správnou volbou v roce 2023. Tento účes je inspirovaný retro stylem a nabízí kombinaci vln a rovné ofiny. Vlny jsou u tohoto účesu volné a přirozené, což dodává vlasům ženský a elegantní vzhled. Ofina pak zvýrazní oči a celkově působí velmi sofistikovaně.

  • Vlnité účesy s průzračným efektem nabízejí lehkost a pohyb vlasů.
  • Krátký vlnitý bob je moderní, svěží a snadno udržovatelný účes.
  • Polodlouhé vlny s ofinou mají romantický a sofistikovaný nádech, inspirovaný retro stylem.

Rok 2023 přináší různé trendy vlnitých účesů, které oslavují přirozenou krásu a hravost vlasů. Vlny s průzračným efektem, krátký vlnitý bob a polodlouhé vlny s ofinou patří mezi nejvíce vyhledávané účesy. Bez ohledu na to, pro který z těchto účesů se rozhodnete, vlnité vlasy jsou jistě módní volbou pro rok 2023.