Krása a módaVlasy

Účesy pro starší ženy: TOP 4 styly vlasů, které vás omladí

Účesy pro starší ženy: TOP 4 styly vlasů, které vás omladí

Věk by se nikdy neměl stát překážkou pro to, abyste vždy vypadala stylově a sebevědomě. Volba toho správného účesu proto může být jednou z klíčových rozhodnutí, díky kterému podtrhnete svou osobnost a rozzáříte se v jakémkoliv věku. Inspirujete se také vy?

Krátký bob

Trendy krátký bob je velmi slušivý účes a může být skvělou volbou pro starší ženy. Krátký bob s lehkými vrstvami a objemem u kořínků dodá vašim vlasům objem, je snadno udržovatelný a můžete si jej přizpůsobit podle své aktuální nálady. Snadno tak získáte stylovou úpravu vlasů do práce, na procházku nebo třeba na večírek.

Asymetrický bob

Asymetrický bob je moderní a výrazný účes, který může dodat vašemu vzhledu odvahu a originalitu i ve starším věku. Právě tento účes je skvělou volbou pro všechny starší ženy, které hledají něco trochu odlišného a nebojí se vyjít z davu. Asymetrie však může být také jemná a téměř neviditelná nebo naopak dramatická, která upoutá pozornost.

Elegantní pixie cut

Možná jste si do této chvíle myslely, že pixie účes je pouze pro mladé dámy. Není to však pravda! Pixie cut účes, který vyzařuje eleganci a sebevědomí, přičemž krátké vlasy mohou být osvěžující změnou a dodat vašemu celkovému vzhledu nový nádech.

Účes s ofinou

Nezáleží na tom, jaký je váš věk, protože právě účes s ofinou může být skvělou volbou pro vytvoření elegantního a zároveň neokoukaného vzhledu. Důležité je najít ten správný styl ofiny, který bude vyhovovat vašemu typu obličeje, struktuře vlasů a také životnímu stylu.

Nebojte se změny, buďte odvážné a experimentujte s různými variantami, abyste objevily ten pravý účes s ofinou, který vám bude sedět. Účes s ofinou navíc může zjemnit rysy vašeho obličeje, zakrýt vrásky na čele a ubrat vám několik let věku, protože ofina vypadá v jakémkoliv věku mladistvě. Zkusíte ji také vy?