KrásaVlasy

Účesy pro starší dámy: 3 nejlepší tipy

Účesy pro starší dámy: 3 nejlepší tipy

Věk není důvodem k tomu, aby žena nemohla mít krásné a moderní účesy. Naopak, věk může být motivací pro experimentování s novými stylem a pro vyzkoušení něčeho nového. Pokud hledáte inspiraci pro účesy, které vám pomohou vypadat mladší a moderněji, máme pro vás 3 tipy, které byste měli zvážit.

Krátké vlasy

Krátce střižené vlasy jsou jedním z nejlepších účesů pro starší dámy. Krátké vlasy nejenže vypadají moderně a elegantně, ale také vám ušetří čas a energii při úpravách. Navíc, krátké vlasy mohou být velmi univerzální a lze je upravit do různých stylů. Pokud váháte, zda si krátce ostříhat vlasy, poraďte se se svým kadeřníkem, který vám poradí s výběrem stylu, který vám nejlépe padne.

Vrstvené vlasy

Vrstvené vlasy jsou dalším skvělým tipem pro starší dámy. Vrstvy mohou dodat vašim vlasům objem a texturu a také pomohou snížit váhu vlasů, což je často problém u starších žen. Vrstvené vlasy mohou být velmi univerzální a mohou být upraveny do mnoha stylů, včetně rovných, vlnitých nebo kudrnatých vlasů.

Experimentujte s barvami

Barvení vlasů může být skvělým způsobem, jak si osvěžit vzhled a dodat si sebevědomí. Pokud jste v minulosti měli jednu barvu vlasů, zkuste si změnit a vyzkoušet něco nového. Například, můžete si nechat udělat pruhy, nebo si vyzkoušet odstín, který se hodí k vaší pleťovému tónu. Pokud nejste si jisti, která barva by vám nejlépe padla, poraďte se s kadeřníkem, který vám poradí, jakou barvu zvolit.

Výhody a nevýhody krátkých a dlouhých vlasů:

Výhody krátkých vlasůNevýhody krátkých vlasůVýhody dlouhých vlasůNevýhody dlouhých vlasů
Rychlejší úprava vlasůMéně variabilní účesVětší možnosti pro úpravyDelší doba na úpravu vlasů
Vypadají moderně a mladistvěMůže vyžadovat více údržbyPokud jsou zdravé, mohou být velmi krásnéMůže být těžší udržovat
Šetří čas a energiiMůže být obtížné je upravit do některých stylůMohou dodat ženskosti a eleganceMůže být těžší udržovat zdravé vlasy

Vyzkoušejte si krátké vlasy, vrstvené vlasy nebo experimentujte s barvami a najděte styl, který vám nejlépe vyhovuje. Pokud hledáte další inspiraci, zvažte kudrnaté vlasy, asymetrický střih nebo pixie cut.