Krása a módaVlasy

Účesy na léto: 6x inspirace pro prázdninové měsíce

Účesy na léto: 6x inspirace pro prázdninové měsíce

Léto je konečně tady a společně s ním nejen čas strávený někde u vody, osvěžující drinky či párty s přáteli, ale také super letní outfity a samozřejmě i slušivé účesy na léto. A právě těmi vás chceme v tomto článku inspirovat!

Tipy na účesy na léto. Který si vyberete?

V létě rádi nosíme volnější a vzdušnější svršky, měníme parfémy, střídáme botky. Naší pozornosti neuniknou ani účesy na léto. Mnoho z nás má chuť zkoušet v těchto měsících něco nového. Tak se inspirujte!

  • Krátká ofina
  • Klasický culík
  • Drdol
  • Culík s volnými pramínky
  • Vysoký culík
  • Rybí copy

Krátká ofina

Chcete na léto pořádnou změnu, které si všimne úplně každý? Pak si nechte krátce střihnout ofinu a spolehněte se, že tahle vaše proměna zaručeně nezůstane bez povšimnutí! Je to razantní krok, ke kterému se neodhodlá každý. A co vy? Troufnete si?

Klasický culík

Účesy na léto nemusí být kdovíjak nápadité, mnohdy totiž daleko více oceníme jejich praktičnost. A co se klasického culíku týče, že je praktický, mu rozhodně nikdo jen tak neodpáře. A během léta se může hodit, co říkáte?

Drdol

Když je léto, sluníčko praží a nám je horko, pak často hledáme účesy, díky kterým si alespoň trochu ulevíme. A ideálním kandidátem je v tomto případě drdol. Vykouzlíte ho během chvíle a vlasy se vám na krku nebudou nepříjemně potit.

Culík s volnými pramínky

Hledáte tipy na účesy na léto, které nejenže jsou praktické a snadné na vytvoření, ale zároveň jsou slušivé a třeba i trochu elegantní? Zkrátka něco vhodného do práce? Pak vsaďte na culík s pramínky volně splývajícími okolo obličeje. Ten tahle kritéria splňuje.

Vysoký culík

Mezi účesy na léto řadíme také další klasiku, kterou je vysoký culík. Odstraníte s ním vlasy z krku, kde se během léta nepříjemně potíme, navíc s tímto účesem hravě zamaskujete i pár dní neumytou hřívu. Nikdo nic nepozná.

Rybí copy

Na závěr ještě tip na rybí copy, které se k létu skvěle hodí. Umíme si je představit někde na festivalu, koncertě nebo třeba s kamarády večer u táboráku s kytarou.