Krása a módaVlasy

Máte problém s nedostatkem času? Tyhle účesy zvládnete raz dva

Máte problém s nedostatkem času? Tyhle účesy zvládnete raz dva

Ráno nejde podle plánů, zaspala jste, nemůžete najít polovinu věcí, make-up stíháte tak tak a na vlasy už nezbyl téměř žádný čas? Nic se neděje, známe to všechny. Dnes jsme si pro vás ale připravili několik účesů, které stihnete opravdu za pár minut a navíc budete vypadat skvěle!

Prodloužený culík

Klasický culík určitě znáte. Co si pomocí něj ale vlasy opticky prodloužit? Zabere vám to sotva minutu navíc! Stačí když si vlasy rozdělíte na horní a dolní polovinu a culíky uděláte dva nad sebou. Spodní culík pak zakryjete tím horním tak, aby nebyla vidět gumička. Vaše vlasy pak budou vypadat mnohem delší! Jen se moc nepředklánějte, abyste svůj tajný trik neprozradila.

Ležérní drdol

Ležérní drdol je v posledních letech velmi populární účes. Často volený, velmi snadný a svým způsobem i elegantní účes, kterého se vůbec nemusíte bát. Zkrátka své vlasy ledabyle smotejte, okolo obličeje uvolněte pár pramínků a můžete vyrazit! Za rychlým účesem každý uvidí pouze módní cítění, nikoliv hektické ráno!

Drdol spínající ofinu

Jestliže nechcete, aby vám vlasy padaly do obličeje, ale zároveň je chcete nechat alespoň z části rozpuštěné a nemáte čas na titěrnou práci s pinetkama, sepněte si ofinu a vlasy po stranách obličeje do drdolu. Zbytek vlasů nechte rozpuštěný. Nejen že je tento účes neuvěřitelně praktický, zároveň vypadá opravdu skvěle!

Jaké další účesy vyzkoušet?

Jestliže hledáte ještě trochu inspirace, můžete vyzkoušet jeden z těchto rychlých účesů:

  • Copánky spínající ofinu
  • Nízký drdol
  • Dvojitý cop
  • Pompadour
  • Francouzský copánek na straně
  • Rybí cop
  • Uhlazený drdol