DalšíHoroskopy

Týdenní horoskop na 24.- 30. dubna 2023, spoustu znamení čeká láska, patří mezi ně i to vaše

Týdenní horoskop na 24.- 30. dubna 2023, spoustu znamení čeká láska, patří mezi ně i to vaše

Dle ročního období tu už jaro je, ale to správné jaro s vyššími teplotami nás teprve čeká. Jarní období na nás samozřejmě působí. Lepší nálada z tepla, objevující se barvy v přírodě v podobě květin a další radosti. Ani tento týden nebude bez radosti, právě že naopak, každé znamení čekají dobré zprávy. Objeví se dobré zprávy především v oblasti lásky a vztahů. 

Beran 21. 3. až 20. 4.

Poslední dobou můžete mít nervy na hrazdě. Zkuste se však uklidnit a komunikovat ve svém vztahu, právě komunikace vám může pomoci urovnat nepokoje ve vztahu. Pokud vztah nemáte, nezoufejte, protože tohle je ta správná doba na navazování nových kontaktů. Dopřejte si pořádný relax, protože budete potřebovat hodně energie. Budete mít více práce, ovšem myslete na to, že to stojí za to. 

Býk 21. 4. až 21. 5. 

Máte spoustu pozitivní energie a to vám může pomoci přitáhnout protějšek, nebojte se riskovat, protože to opravdu stojí za to. Ani štěstí vás nemine, jak v práci, tak ve vztazích s rodinou. Tento týden bude radostný a na zážitky budete dlouho vzpomínat.

Blíženci 22. 5. až 21. 6. 

Budete obklopeni zájemci, dejte si však na čas a počkejte na toho pravého či pravou. Vybírejte s rozvahou a přemýšlejte co děláte. Vysoký zájem vám dočasně zvýší ego, ale to jen na krátkou dobu. Budete mít hodně příležitostí na zbohatnutí, tak se toho nebojte a vyzkoušejte to. 

Kozoroh 22. 12. až 20. 1. 

Tento týden pro vás bude jeden z nejlepších co se týče vztahů za tento rok, užijte si ho naplno se svou drahou polovičkou. Pokud ji nemáte, nesmutněte protože již brzy přijde a s ní i velký finanční obnos v podobě daru. 

Rak 22. 6. až 22. 7. 

Váš vztah bude dlouhou dob bezproblémový, ovšem vás to přestává bavit a házíte si klacky pod nohy, vaše změny nálad váš protějšek omrzí a ve vztahu nebude příjemno. Promluvte si a udělejte si dovolenou nebo večeři při svíčkách i v pohodlí domova. 

Lev 23. 7. až 22. 8. 

Máte vyhlédnutého nového partnera, ovšem ten o vás nebude jevit moc velký zájem. nesmutněte však, protože se objeví nový a lepší partner se stejnými zájmy. Bojujte všemi silami o partnera, protože toho nebudete litovat.