Horoskopy

Týdenní horoskop 6. – 12. listopad 2023. Střelec si může finančně přilepšit, Ryby jsou zdrojem dobré nálady

Týdenní horoskop 6. – 12. listopad 2023. Střelec si může finančně přilepšit, Ryby jsou zdrojem dobré nálady

Beran

Pokud pravidelně užíváte nějaké léky, dejte si dobrý pozor na to, ať nevynecháte. Je vhodné nastavit si upomínku v telefonu. Pokud se začnete více starat o své zdraví, můžete dosáhnout mnoho prospěšných výsledků. Díky své tvrdé práci v zaměstnání můžete očekávat určitý druh ocenění, jako je například finanční odměna. Je možné, že vás partner bude potřebovat finanční výpomoc. Na pracovišti bude vládnout naštvaná nálada, která vás ale nenakazí. Jste to naopak vy, kdo umí zvednout náladu ostatním.

Býk

Pečujte o své zdraví, ale také o zdraví členů rodiny. Bude zapotřebí koupit nějaké léky, které nebudou příliš levné. Pokud podnikáte, můžete zaznamenat velkou finanční ztrátu. Nevěřte osobě, která vás v minulosti podvedla nebo využila. V rodinném štěstí můžete zaznamenat obrovskou pohodu a štěstí. Hravě si umíte poradit s konflikty, které mezi sebou mají členové vaší rodiny. V zaměstnání na vás čekají nové výzvy, které ale znamenají též příležitosti. Při jejich řešení se spoléhejte sami na sebe. Než něco uděláte, zapřemýšlejte nad důsledky svého jednání.

Blíženci

Je třeba začít se více starat o své tělo. Věnujte se fyzické aktivitě minimálně 30 minut denně, postačí procházky. Jídlo si připravujte raději doma, protože vám hrozí nepohodlí spojené se zažívacím ústrojím. Utrácíte více, než vyděláváte. Je důležité zkontrolovat své výdaje a nekupovat věci, které mohou zajistit vaši lepší image. Ze strany rodiny se vám může dostat obrovské podpory, kterou potřebujete, abyste získali duševní klid. Zdržte se jakýchkoli pomluv, zejména těch na pracovišti. Mohlo by se vám to nepěkně vymstít.

Rak

Je třeba zbavit se psychického stresu. Začněte více cvičit, ideálně jógu, meditujte a dopřejte si relaxační procedury. Je vhodné investovat do komodit, jejichž cena se bude v průběhu času zvyšovat, jako je zlato nebo pozemek. Zisk nebude velký, ale stabilní. Svá finanční rozhodnutí ale proberte s ostatními členy domácnosti a dejte na jejich rady. V zaměstnání můžete dosáhnout velkých výsledků s minimální dřinou. Pokud vás čekají nějaké zkoušky, můžete dosáhnout velmi dobrých výsledků.

Lev

Pokud vás trápí bolesti kloubů či zad, můžete se tohoto problému díky správnému stravování zbavit nebo jej alespoň zmírnit. Snažte se pravidelně cvičit pomalými pohyby, ideální je například jóga. Ta zajistí další zlepšení zdravotního stavu. Nikomu nepůjčujte peníze, protože je velká pravděpodobnost, že se sami ocitnete ve finanční nouzi. Je možné, že někdo z blízkých potřebuje vaši pomoc, ale bude se bát si o ni říct. Mějte oči otevřené. Vaše tvrdá práce, kterou v zaměstnání odvádíte, bude odměněna.

Panna

Může se vám dostat úlevy od bolesti nohou či kloubů. Je pravděpodobné, že tento týden dostanete příležitost k přivýdělku nebo dokonce ke zvýšení platu. Bude ale třeba vyvinout určitou aktivitu navíc. Peníze navíc, které očekávejte, utraťte až v okamžiku, kdy je budete mít na účtu. Vyplatí se zapřemýšlet nad nějakou drobnou investicí. Snažte se strávit co nejvíce času se svou rodinou a přáteli. Dobijí vás energií a navíc se skvěle pobavíte. Při cestování buďte opatrní, je pravděpodobné, že budete čelit ztrátě něčeho důležitého. Všechno se snažte dotáhnout do konce, jinak si můžete připravit vážné potíže.

Váhy

Je pravděpodobné, že dostanete špatnou zprávu. Ta vám zkazí náladu a může způsobit deprese. Snažte se proto zapracovat na svém duševním zdraví. Relaxujte, cvičte a věnujte se věcem, které vás baví. Pomoci může i čas strávený s rodinou a nejlepšími přáteli. Dejte si pozor na zbytečné výdaje. Mohou vám totiž chybět peníze na nějaký nečekaný výdaj. Díky své inteligenci se vyhnete pokusům o podvod, který se na vás pokusí nahrát někdo z vašeho blízkého okolí. V zaměstnání můžete díky své tvrdé práci dosáhnout velkého pokroku.

Štír

Tento týden se vyhněte konzumaci alkoholu a jiných omamných látek. Pod jejich vlivem by vám totiž mohla vzniknout zdravotní újma, která může způsobit i chronické obtíže. Snažte se zapracovat také na odstranění hladiny stresu. Relaxujte, cvičte jógu, meditujte a věnujte se svým koníčkům. Snažte se neslibovat nic, co nedokážete splnit. Pokud můžete, plňte jen ty nejdůležitější úkoly a zbytek odsuňte na později. Nevyplatí se vám investovat, protože jakýkoli krok je pro vás velkým rizikem. Své peníze si odložte stranou na spořicí účet a rozhodování, co s nimi, odložte do budoucna.

Střelec

I když to bude velmi těžké, snažte se nepodlehnout negativním myšlenkám. Snažte se odpočívat, protože to vám dobije baterky a osvěží i vaši mysl. Díky tomu můžete přijít s jedinečnými a inovativními nápady, které v práci osloví nejenom vaše kolegy, ale i nadřízené. Je pravděpodobné, že díky své tvrdé práci můžete být povýšen nebo finančně ohodnocen. Vzhledem k tomu, že si zvýšíte sebevědomí, bude pro vás velmi jednoduché dělat různá rozhodnutí. Pořádně si je promyslete, jedině tak budou dobrá.

Kozoroh

Těšíte se dobrému zdraví, to ale neznamená, že byste o sebe měli přestat pečovat. Naopak zaměřte se na zdravou stravu a vyhýbejte se alkoholu a jiným omamným látkám. Jste v dobré psychické pohodě, takže je možné, že si k vám ostatní budou přicházet pro rady. Po finanční stránce jste na tom dobře, zbytečně neutrácíte a myslíte na budoucnost. Pokračujte v tom. V rodinném životě můžete zaznamenat obrovské štěstí. Můžete dokonce pomoci vyřešit spory, které jsou v rodině. Nejste schopni držet se plánů, které jste si stanovili. Nenechte si tím zkazit náladu.

Vodnář

Hrozí problémy se zažívacím ústrojím, snažte se proto dbát na to, co jíte. Ideální bude připravovat si jídla sami a z čerstvých surovin. Věnujte se svým koníčkům, to vás dostane do psychické pohody. Dostanete příležitost získat nový finanční zdroj. Neutrácejte za zbytečnosti, ale koupě většího nezbytného spotřebiče do domácnosti je dobrý nápad. Dobrá nálada na pracovišti vás motivuje k lepším výkonům. Ostatní se s vámi velmi rádi baví i spolupracují. Nenechte se vyprovokovat od lidí, kteří vám závidí.

Ryby

Vyhýbejte se věcem, které mohou poškodit vaše zdraví, jako je alkohol nebo cigarety. Kromě toho, že škodí vašemu fyzickému zdraví, mohou vám způsobit také stres. Tento týden zaznamenáte nečekaný finanční příjem. Investujte ho dále do stabilních investičních prostředků, jako jsou nemovitosti nebo zlato. Vymyslete společenskou akci, na kterou pozvete osoby, které milujete. Jejich společnost je pro vás povznášející. V zaměstnání budete muset tvrdě pracovat, abyste dosáhli svých cílů. Pro své kolegy jste příjemným společníkem, protože rozdáváte dobrou náladu.