Horoskopy

Týdenní horoskop 4. – 10. března 2024. Štír se může pohádat s někým z rodiny, Ryby mohou vycestovat pouze ve společnosti dobrých přátel

Týdenní horoskop 4. – 10. března 2024. Štír se může pohádat s někým z rodiny, Ryby mohou vycestovat pouze ve společnosti dobrých přátel

Beran

V případě, že čekáte na výsledek, který už nemůžete ovlivnit, jste velmi napjatí. Musíte o tom neustále přemýšlet a úroveň vašeho stresu stoupá. To může ovlivnit i rodinnou atmosféru.

Při řízení vozidla buďte raději velmi opatrní. Spěchejte pomalu. I když nehrozí nehody nebo poruchy auta, mohli byste být přistiženi při telefonování či překročení rychlosti a porušení jiných dopravních předpisů.

Čeká vás velmi důležité rozhodnutí v rodině. Bohužel se ale neshodnete s ostatními členy rodiny, což může působit konflikty. Navíc se začnete cítit osaměle.

Tento týden je pro vaši kariéru obzvláště důležitý. Buďte proto pečliví ohledně všeho, do čeho se pustíte.

Býk

Konečně pochopíte, že vaše negativní myšlenky jsou zdrojem vašeho nezdaru. Pokud budete věřit v dobrý konec, tak ho skutečně dosáhnete. Jste to vy, kdo nyní může motivovat ostatní na pracovišti a zvednout jim náladu.

Hrozí, že tento týden koupíte něco, co se ukáže jako ztráta peněz. Buď to bude poruchové anebo to nebudete používat tak často, jak jste původně předpokládali. Každý nákup nad rámec těch obvyklých si proto důkladně promyslete.

Pokud řešíte nějaké konflikty, můžete získat zastání ze strany svých přátel. Hýčkejte si je, máte obrovské štěstí, že je máte.

Dostanete příležitost přivydělat si. Popřemýšlejte, zda to skutečně stojí za vynaložený čas.

Blíženci

Bude pro vás velmi těžké nejíst sladkosti. Máte na ně totiž nebývalou chuť. Z tohoto důvodu vám ale hrozí potíže se zuby a můžete si zadělat i na potíže s cukrovkou nebo s přibíráním na váze.

Jestliže jste v minulosti investovali, můžete nyní získat nějaké peníze navíc.

Máte pocit, že někdo ve vašem okolí vás pomlouvá. Tito lidé vám ale nechtějí ublížit. Spíše se bojí říci vám věci napřímo, protože se chováte až příliš sebevědomě. Napříště naslouchejte druhým a nebuďte k nim tak přísní.

Pokud máte možnost vyrazit na pracovní cestu, využijte této příležitosti. Budete úspěšní.

Rak

Existuje šance, že dostanete závažné onemocnění. Jestliže tedy řešíte nějaké zdravotní potíže, nespoléhejte se na domácí léčbu a spěchejte k lékaři. Užívejte pouze ty léky, které vám doporučí lékař.

Tento týden můžete získat peníze navíc z nečekaného zdroje. To vám dokonale zvedne náladu. Nebojte se koupit si za tyto peníze něco pro radost nebo obdarujte milovanou osobu.

V rodině proběhne nějaká slavnost, do které budete muset investovat čas i nějaké peníze. Neberte si toho na sebe příliš mnoho, abyste se mohli soustředit i na svou práci.

V zaměstnání hrozí, že nebudete stíhat dokončovat úkoly. Důvodem jsou nečekané překážky, které vás zpomalují. Nebojte se situaci prodiskutovat s nadřízeným.

Lev

Je načase zapracovat na svém zdraví. Můžete se totiž dočkat výrazného zlepšení. Zaměřte se na správnou stravu. To, co vám chybí, je dostatek ovoce a zeleniny, které jsou zdrojem důležitých vitamínů a živin. Nahraďte jimi alespoň na čas sacharidové přílohy, jako jsou brambory, těstoviny či rýže.

Věnujte zvýšenou pozornost svým dětem. Je pravděpodobné, že kvůli jejich zhoršenému zdravotnímu stavu budete muset utratit nějaké peníze navíc nebo o ně přijdete, když nebudete moci chodit do práce.

V rodině mohou vzniknout konflikty. Důvodem jsou vaše četné zlozvyky, se kterými nejste ochotni skončit. Snažte se porazit svou vlastní tvrdohlavost.

Panna

Pokud jste v minulosti trpěli s očními poruchami, můžete nyní zaznamenat příznivé výsledky. Rozhodnutí, která o svém zdraví obecně nyní učiníte, budou velmi dobrá.

Jestliže chcete konečně začít spořit nějaké peníze, nenechávejte si je v peněžence nebo na bankovním účtu. Musíte si je odkládat stranou, abyste na ně jen tak nemohli. To je způsob, jak se můžete ochránit před finanční krizí.

Máte tendence vnucovat ostatním své názory. To je velmi otravné, tak se nedivte, když se vám nakonec budou všichni vyhýbat.

Tento týden budete mít štěstí v každé situaci související s kariérou. Můžete získat uznání od kolegů i nadřízených.

Váhy

Tento týden budete bojovat s nedostatečným sebevědomím. Nemůžete proto učinit důležitá rozhodnutí, aniž byste pochybovali o jejich správnosti. Současně se bojíte říci si o radu ostatním.

Nedělejte žádná finanční rozhodnutí, protože ohledně financí nemáte štěstí. Nevyplácí se investovat ani nakupovat žádné větší spotřebiče či dokonce automobil a nemovitosti. Nechte to na později.

Nedostatky s psychickým zdravím a financemi si můžete kompenzovat v rodinném životě. Ten je totiž v naprostém pořádku a je zdrojem dobré nálady, která vás uchrání od přílišného stresu. Proto se snažte trávit co nejvíce času s rodinnými příslušníky.

Štír

Vaše zdraví se zlepší, ať už jste trpěli jakoukoli chorobou či bolestmi. Žádné vážné onemocnění vám nehrozí. Ani úrazů se bát nemusíte.

Půjčka, kterou jste v minulosti někomu poskytli, se vám nyní může vrátit. Už jste měli obavy o to, jestli své peníze nakonec uvidíte. Napříště si nechte každou půjčku podložit smlouvou.

Někteří členové vaší rodiny vám jdou velmi na nervy. Můžete se s nimi dostat do sporu. Snažte se ale zachovat trpělivost, co nejvíce to půjde.

V kariéře budete efektivní a ostatní vás budou chtít následovat.

Střelec

Nechovejte se k ostatním lidem neslušně nebo dokonce neurvale. I když vám mohou naštvat negativní stránky jejich osobnosti, zůstaňte k nim velkorysí.

Ze zdravotního hlediska si ohlídejte svůj jídelníček. Trpíte nechutenstvím, což může snížit hladinu vaší energie.

Pokud se v zaměstnání nebo podnikání rozhodnete zlepšit vztahy mezi svými obchodními partnery, může vám to přinést finanční výhody. Do problémů vás může přivést přílišné sebevědomí a lenost.

Uvolnit se můžete v přítomnosti osoby, která vás tento týden nečekaně navštíví. Bude to velmi příjemná návštěva. Věnujte dostatek času i své rodině, dejte jim najevo, že vám na nich záleží.

Kozoroh

Špatné zdraví, které vás tento týden trápí, se může podepsat i na vaší psychice. Proto se musíte snažit zlepšit své zdraví co nejrychleji. Uklidnit vás může vědomí, že pokud nedokážete něčeho dosáhnout právě dnes, budete k tomu mít příležitost ještě zítra.

Investujte rozumně a nepouštějte se do ničeho, co slibuje příliš vysoké zisky. Důkladně si všechny své finanční akce promyslete předem a nechte si poradit od odborníka.

V domácnosti vládne stres. Je důležité, abyste s ostatními začali komunikovat a nezůstali pouhým tichým divákem. Na vztazích je třeba pracovat.

Kolegyně na pracovišti může využít vaší naivity. Nesdílejte své plány proto raději vůbec s nikým na pracovišti.

Vodnář

Vyhněte se jakémukoli cestování, protože to způsobí zvýšenou úroveň stresu a únavy. To se projeví i na vašem duševním zdraví.

Od svého zaměstnavatele můžete získat nějaké peníze navíc jako odměnu za tvrdou práci.

Vaše energické, živé a vřelé chování potěší každého ve vašem okolí. Nebojte se proto obklopit lidmi, které máte rádi, abyste jim tyto pozitivní pocity mohli předat.

V domácnosti můžete působit trochu líně. Je to tím, že cítíte potřebu odpočívat, a tak necháváte své domácí povinnosti stranou.

Ryby

Nic vás nedokáže zabrzdit! Vaše zdraví je konečně v naprostém pořádku, takže se můžete pustit i do náročnějších úkolů, na které jste dříve neměli energii. Nezapomeňte denně cvičit a do svého jídelníčku zařaďte více kysaných mléčných produktů, jako je kefír či bílý jogurt.

Potřebujete si ulevit od každodenní rutiny. Výlet vám může poskytnout přesně to, po čem toužíte. Nevydávejte se ale na cesty sami, protože to pro vás bude příliš stresující a vyčerpávající. Je pravděpodobné, že na svém výletě objevíte možnost, jak byste si mohli přivydělat.

Pomozte ostatním členům domácnosti s jejich domácími pracemi. Posílíte tak vzájemné vztahy a budete moct trávit spolu více času.