Horoskopy

Týdenní horoskop 3. – 9. července. Berani se zbaví zdravotních obtíží, Vahám hrozí finanční potíže

Týdenní horoskop 3. – 9. července. Berani se zbaví zdravotních obtíží, Vahám hrozí finanční potíže

Beran

Tento týden pro vás bude velice důležitý. Je třeba najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Pokud již dlouho trpíte zdravotními problémy, v tomto týdnu můžete zaznamenat úlevu. Zaměřte se na zdravý životní styl a jezte zdravě. To je recept k tomu, abyste si od problémů ulevili. Vaše mysl je klidná a vyrovnaná. Je vhodné vybrat si, kam vložit své peníze. Projděte si několik možností investice, ať máte jistotu, že se rozhodnete správně. Nezapomeňte, že nejvyšší výnos nemusí vždy znamenat nejlepší možnost!

Býk

V tomto týdnu jste velice náchylní ke stresu. Proto se vyhýbejte nadměrné práci, snažte se naplánovat si úkoly tak, abyste je stíhali. Pokud jste si na tento týden naplánovali dovolenou, je to pro vás jen dobře. Odpočinek je to, co potřebujete. Vyplatí se ale zaznačit si někam své kreativní nápady, protože se vám v budoucnu mohou hodit. Než podepíšete nějaký dokument, přečtěte si ho velice pečlivě. Snažte se nereagovat pod vlivem vzteku, protože později byste se museli omlouvat.

Blíženci

Pokud to tento týden není nezbytně nutné, vyhněte se jakémukoli cestování. Hrozí vám úrazy a fyzické bolesti. V zaměstnání můžete dosáhnout velkého úspěchu i bez úsilí. Půdu jste si proto připravili velice dobře. Nepříznivé situace nebudou trvat věčně, a tak i vy se dočkáte dobrého konce. Je načase skoncovat s některými svými zlozvyky, které ničí zdraví. Je načase začít šetřit peníze, protože vám hrozí vyšší výdaj do budoucna.

Rak

Vyhněte se konzumaci alkoholu a jiných drog, protože existuje možnost, že to bude mít negativní dopad na vaše zdraví. V tomto týdnu jste vystaveni stresu více, než kdy jindy. Snažte se proto věnovat relaxačním metodám a nepřehánějte to s prací. Vyplatí se provést investice, držte se ale spíše při zemi. Neočekávejte velké zisky. V zaměstnání získáte respekt, ale je možné, že finanční prospěch, který z toho získáte, budete muset utratit v souvislosti se svým zdravím.

Lev

Je načase začít se věnovat svému zdraví – a to jak tomu fyzickému, tak také duševnímu. Oba tyto aspekty umí spojit jóga. Prospět může také dlouhá procházka či jiné aktivity v přírodě. Dříve, než investujete své peníze, snažte si o daném produktu získat co největší množství produktů z několika různých zdrojů. Příležitosti, které se vám otevřely, mohou být spiknutím. Dbejte na názory ostatních, protože se zdáte příliš nedostupní a sebestřední. A to i pro členy vaší rodiny.

Panna

Hrozí vám zdravotní potíže, které už nelze odvrátit. Jejich dopad ale můžete minimalizovat tím, že se začnete starat o své zdraví. Skoncujte s kouřením, alkoholem či jinými drogami, zaměřte se na zdravou stravu a také dostatek pohybu. Panny, které mají děti, by se jim měli věnovat ve zvýšené míře. Právě děti jim totiž mohou pomoci doplnit energii. Očekávejte nezvané hosty, kteří vás ale potěší. Mohou vám například přinést novou inspiraci do budoucna.

Váhy

Hlavní příčinou vaší vyčerpanosti je smutek. Události, kterým jste se snažili vyhnout, vypluly na povrch v plné síle. Nebyli jste na to připraveni. Můžete se ocitnout v nepříznivé finanční situaci. Existuje možnost zvýšení vašich výdajů a na druhé straně bohužel snížení příjmů. Proto utrácejte své peníze s rozmyslem. Vyplatí se projít si všechny své účty a zjistit, které výdaje jsou skutečně nezbytné. Je načase zapracovat na vztazích mezi příbuznými.

Štír

Tento týden opět získáte ztracenou sebedůvěru a energii. Díky tomu budete schopni učinit rozhodnutí s lehkostí. Finanční rozhodnutí, která tento týden uděláte, budou příznivá. Je načase věnovat více času rodině. V první řadě si tím zlepšíte vzájemné vztahy a také můžete dobít ztracenou energii. Dopřejte si dobré jídlo s přáteli a vyslechněte si jejich pocity a přání. Jejich názory vás mohou inspirovat. Navzdory tvrdé práce nemusíte dosáhnout uspokojení.

Střelec

Máte nepřekonatelnou chuť na sladké. To vám ale může způsobit zubní kazy. V tomto týdnu jsou vaše zuby v ohrožení. Můžete čelit finančním problémům, protože nadměrně utrácíte. Nedorozumění v rodině, ke kterým v minulosti došlo, se nyní vysvětlí a vztahy se vrátí do původního vztahu. Budete šťastní a odpočatí. V zaměstnání můžete dosáhnout požadovaných výsledků, je ale třeba zapracovat na svých tvůrčích schopnostech.

Kozoroh

Navenek se zdáte být naprosto v pořádku, v hloubi duše ale víte, že vaše emoce nejsou stabilní. Je třeba začít na nich pracovat. Díky vaší obětavosti a tvrdé práci se může stát, že vás někdo v zaměstnání začne využívat. Zaměřte se proto nejprve na své úkoly, které plňte prioritně a soustředěně. Teprve poté můžete pomáhat ostatním. Vaše rodina vám dnes velmi pomůže s domácími pracemi, takže se domů z práce budete těšit.

Vodnář

Pořádně odpočívejte, abyste byli zdraví. Do karet vám hraje to, že budete mít dostatek času sami pro sebe, takže ho můžete využít k činnostem, které potřebujete. Vašemu psychickému stavu mohou pomoci procházky v přírodě nebo jednoduché cvičení provedené doma. Neplánujte si tento týden jakékoli půjčky ani transakce související s penězi. V rodině si umíte získat respekt, takže je vhodné začít se věnovat některým důležitým rodinným rozhodnutím.

Ryby

S jakoukoli zdravotní obtíží spěchejte k lékaři, protože čas je rozhodující pro správné uzdravení. Při řízení jakéhokoli vozidla buďte nadmíru opatrní. Hrozí totiž porušení dopravních předpisů, což může znamenat vysokou pokutu. Ta se negativně projeví na rodinném rozpočtu a je možné, že budete muset odložit něco, co jste plánovali pro radost. Travte co nejvíce času s dětmi. Kromě zábavy vám mohou poskytnout nový pohled na svět.