Horoskopy

Týdenní horoskop 26. června – 2. července. Beran si musí dát pozor na zdraví, Pannám se může zhoršit finanční situace

Týdenní horoskop 26. června – 2. července. Beran si musí dát pozor na zdraví, Pannám se může zhoršit finanční situace

Beran

Existuje možnost, že vás čekají problémy v souvislosti se zdravím. Snažte se sportovat jen tak, aby nehrozily žádné těžké úrazy, zdravě se stravujte a dodržujte pitný režim. Také dostatečně spěte. Pokud se nějaké zdravotní problémy objeví, nesnažte se je vyléčit sami, ale navštivte odborníka. Návštěva příbuzných může negativně ovlivnit vaši finanční situaci. V zaměstnání se mohou otevřít nové příležitosti. Od svých kolegů můžete očekávat podporu, takže vám nic nebrání v tom, pustit se do vysněného cíle.

Býk

Váš imunitní systém je velice slabý. Je třeba na něm zapracovat zdravou stravou. Přesto však zdravotní problémy hrozí. Neřešte je samoléčbou, protože tím by se mohly ještě vystupňovat. Navštivte lékaře. Snažte se šetřit co nejvíce peněz, protože je pravděpodobné, že se objeví nečekaný finanční výdaj. Hrozí vám také deprese. Snažte se nedělat nic špatného. Na pracovišti nemluvte více, než je nutné. Je pravděpodobné, že se budete muset naučit něco nového.

Blíženci

Cvičte každé ráno, abyste si uchovali zdraví. Nápady, které máte, realizujte. Mohou změnit rutinu, na kterou jste navyklí, ale to je něco, co skutečně potřebujete. V tomto týdnu počítejte s finanční nestabilitou. Můžete objevit nový zdroj příjmů a najednou se otevře nutnost zaplatit významnější částku. Snažte se proto neutrácet zbytečně. Pro dobro své rodiny bude třeba neustále pracovat. Díky tomu ale můžete dosáhnout významných úspěchů v zaměstnání.

Rak

Budete pociťovat stres, díky čemuž bude v ohrožení také vaše fyzické zdraví. Hýříte kreativními nápady, které vám mohou přinést dokonce i finanční zisky. Než podepíšete jakoukoli smlouvu, nechte si ji ověřit právníkem. Je možné, že objeví skrytý háček, který by v budoucnu mohl způsobit potíže. Důležitá rozhodnutí čiňte teprve po diskusi se svou rodinou, která to s vámi myslí opravdu dobře. Chcete-li v práci zazářit, budete muset pracovat v týmu, a to i s lidmi, které nemáte rádi.

Lev

Hrozí vám mnohé zdravotní problémy, zejména v souvislosti s očima, ušima a nosem. Tento týden se vám podaří ušetřit velkou část svého příjmu. Nedorozumění a konflikty, které zůstaly dosud nevyřešené, vyplavou nyní na povrch. Berte to jako příležitost, jak je jednou pro vždy urovnat. Naplánujte si aktivity se svou rodinou, naplní vás radostí a energií. Díky tomu budete moci předvádět skvělé výkony v práci.

Panna

Je pravděpodobné, že tento týden budete utrácet peníze za spoustu věcí do domácnosti. Bohužel si ale neuděláte správný plán, takže se může stát, že nakoupíte špatně. Hrozí vám zdravotní problémy související s očima. Vyhýbejte se zaprášeným místům. Pro doplnění energie jsou vhodné procházky v přírodě. Chůze naboso v trávě pro vás bude meditací. Hrozí vám finanční potíže, proto se snažte co nejvíce ušetřit. V zaměstnání si může váš nadřízený všimnout toho, co jak tvrdě pracujete. Na cestě je kariérní postup!

Váhy

Přílišná péče o zdraví může zapůsobit přesně naopak, než chcete. Dejte si pozor, jestli neužíváte více vitamínů, než je třeba. Vyskytne-li se zdravotní problém, neřešte jej sami. Jde o čas a nejlepší léčbu vám poskytne lékař. Vaše finance jsou stabilní a příznivé. Navíc dostanete skvělou možnost, jak zapracovat na svém bohatství. Někdo z vaší rodiny bude potřebovat pomoc. Stačí si vyslechnout jeho problémy, to pomůže.

Štír

Tento týden se soustřeďte pouze na nezbytné úkoly, protože nemáte příliš mnoho energie. Nemůžete proto vypomoci ani ostatním, kteří by si to i zasloužili. Po finanční stránce můžete narazit na nové způsoby, jak si přivydělat. Nenechte tento svůj úspěch zapříčinit laxnost v zaměstnání. To je stále ještě hlavním zdrojem vašich příjmů. Domácí klid mohou narušit rozdílné názory. Podporu hledejte u svých přátel.

Střelec

Pro dosažení dobrého zdraví je zapotřebí uchýlit se k józe a meditaci. Zdravotní problémy řešte s lékařem, nikoli svépomocí, protože byste si mohli spíše uškodit. Můžete rozumně investovat své peníze. Neočekávejte vysoké zisky, určité zhodnocení z toho ale plyne. Pokud máte otázky ohledně vlastní osoby, požádejte o pomoc přítele, kterému věříte. Do vašeho rodinného života se vrátí štěstí. Existuje možnost rozšíření rodiny o nového člena.

Kozoroh

Váš stres a starosti pramení ze špatného zdravotního stavu vašeho partnera. Jste rozptýlení, což se může projevit také v pracovních záležitostech. Pokud je to možné, vezměte si raději tento týden volno. Je v pořádku věřit v druhé, ale ne slepě. Tento týden si nebudete moct být jistí, komu věřit a komu ne. Dejte si pozor na to, co komu řeknete. Naplánujte si společné aktivity se svou rodinou. Pokud budete trpěliví a zdvořilí, můžete totéž očekávat od svého okolí.

Vodnář

Vaše sebedůvěra stoupá. Díky tomu se vám mohou otevřít nové pracovní příležitosti. Doporučuje se jich využít. Těšíte se lepšímu zdraví, i tak je ale důležité nezaspat a o zdraví se i nadále starat zdravou stravou a dostatkem pohybu. Vyhněte se konzumaci studených věcí. Vaši finanční situaci mohou zhoršit zbytečné výdaje. Snažte se proto utrácet co nejméně. Svým vtipem přitahujete nejenom přátele, ale také potenciální zaměstnavatele. Je ale možné, že vám někteří budou závidět, což se v budoucnu stane zdrojem potíží.

Ryby

Vyhýbejte se alkoholu, protože by mohlo dojít ke zhoršení vašeho zdravotního stavu. Je třeba zavést opatření, díky kterým se budete moct konečně vyspat. Pokud jste se potýkali s finančními problémy, můžete nyní získat podporu od svých přátel a příbuzných. Jakékoli problémy, které se v tomto týdnu vyskytnout, hravě vyřešíte. Budete středem pozornosti v jakékoli společenské události, které se zúčastníte.