Horoskopy

Týdenní horoskop 18. – 24. března 2024. Býk by si neměl hrát na něco, co ve skutečnosti není. Pannu pomlouvají na pracovišti.

Týdenní horoskop 18. – 24. března 2024. Býk by si neměl hrát na něco, co ve skutečnosti není. Pannu pomlouvají na pracovišti.

Beran

Pokud vás v poslední době trápily nemoci, jako je překyselení či problémy s trávením, můžete v tomto týdnu získat úlevu. Chraňte se i před nachlazením.

Pokud máte starosti ohledně svých financí, může dojít ke zvýšení vašeho stresu. Nevíte, jak se z dané situace dostat. V první řadě omezte své výdaje. V druhé řadě učiňte důležité rozhodnutí – nechte si ho ale dobře projít hlavou.

Čekají vás mnohé společenské akce, kterých se budete účastnit. To může znamenat, že začnete chybět své rodině.

Pokud v zaměstnání něco uspěcháte, může to v budoucnu způsobit potíže.

Býk

I když se těšíte dobrému zdraví, budete na sebe myslet i tak. Pravděpodobně pocítíte touhu zbavit se škodlivých návyků.

Toužíte po pozornosti opačného pohlaví, díky čemuž se rozhodnete udělat hned několik akcí. Ty vám ale mohou spíše uškodit. Myslete na to, že jste dokonalí tak, jak jste. Nechte vyniknout svou osobnost a na nic si nehrajte.

Pokud jste zadaní, můžete pociťovat určité napětí ve vztahu. Na vině je příliš mnoho času stráveného na pracovišti. Pamatujte si, že sliby, které jste dali partnerovi nebo komukoli z rodiny, byste měli splnit ve jménu harmonické domácnosti.

Věnovat se zaměstnání je dobrý nápad, protože vaše tvrdá práce bude odměněna.

Blíženci

Řídíte-li automobil či jiný dopravní prostředek, buďte tento týden velmi opatrní. Hrozí úrazy z nedbalosti.

Tento týden vás čeká řešení událostí týkajících se nemovitostí či pozemků. Je vhodná doba na investování do takových projektů.

V rodinném životě si můžete užívat pocitu štěstí a harmonie. Je pravděpodobné, že se od někoho z rodiny dozvíte velmi radostnou novinku. Ta ještě vylepší vzájemné vztahy v rodině.

V zaměstnání za vás nechte hovořit své výsledky. Tvrdá práce bude oceněna. Soustřeďte se plně na práci a nenechte se rušit od nikoho a ničeho.

Rak

Pro dobré zdraví bude důležité, abyste si raději sami vařili, než se spoléhat na jídlo z restaurací. Nezapomeňte se každý den procházet alespoň 30 minut.

Po finanční stránce je vše v pořádku. Využijte příležitosti a investujte své peníze. Projekt může být mírně rizikový, ale pořádně si ho promyslete a nechte si poradit od odborníka.

V rodinném životě se můžete dozvědět radostnou zprávu, jako je například narození dítěte. Je to skvělá příležitost, jak se můžete sejít celá rodina a utužovat vzájemné vztahy.

Pokud podnikáte, vyhněte se podpisu jakýchkoli dokumentů bez toho, že si je pořádně pročtete. Také si všechny důležité dokumenty pečlivě zařaďte.

Lev

Co se týká zdraví, určité potíže se vyskytnou. Nebudou vás ale v žádném případě limitovat. Samy nakonec odezní. Na konci týdne se budete cítit zdravěji, než kdy jindy.

Dostanete příležitost zbavit se svých finančních potíží. Pokud máte pochybnosti, proberte svou situaci s dobrým přítelem, který vás podpoří na každém kroku.

Počítejte s tím, že při žádném zásadním rozhodnutí v osobním životě nezískáte podporu své rodiny. Díky tomu se budete cítit osaměle.

Pokud máte vyrazit na pracovní cestu nebojte se. Výsledky budou příznivé. Navíc je to skvělý způsob, jak uniknout z každodenní rutiny.

Panna

Vaše zdraví máte ve svých rukou. Pokud se o sebe budete starat a vhodně se oblečete, když jdete ven, nemusíte se obávat zdravotních potíže. Nedbalost ohledně zdraví ale může způsobit, že budete mít zdravotní potíže.

Jakoukoli finanční krizi můžete snadno vyřešit. Znáte totiž způsob, jak si můžete přivydělat. Sice vás to bude stát volný čas, na druhou stranu si zajistíte duševní pohodu.

Tento týden byste se rozhodně měli setkat se svými přáteli, protože vás doplní pozitivní energií.

Je pravděpodobné, že na pracovišti zachytíte nějaké pomluvy o své osobě. Budete se muset velmi snažit, aby nedošlo k poškození vaší image.

Váhy

Je třeba začít se věnovat svému zdraví – jezte vyvážená jídla, dostatečně pijte a nezapomeňte na pohyb. Naopak se vyhněte sladkostem a alkoholu.

Po finanční stránce je vše v pořádku. Neberte to jako důvod k utrácení nebo dokonce ke snížení snahy.

Čekají vás společenská setkání. Nebojte se na ně vzít někoho, s kým se cítíte dobře. Může pro vás být velkou oporou. Buďte sami sebou a nesnažte se vnucovat někomu své názory.

V kariéře to moc dobře nevypadá. Hrozí poměrně velké potíže, takže budete muset vynaložit velké úsilí, abyste vše napravili.

Štír

I když se na první pohled může zdát, že jste bezstarostní a se vším si víte rady, uvnitř se cítíte ztracení. Ocitáte se ve uprostřed smutku a deprese.

Je vhodné investovat své peníze. Pokud uvažujete o koupi nového vozidla nebo dokonce nemovitosti, raději to ještě odložte. Hrozí, že na těchto věcech budou skryté vady.

Nepouštějte se do sporu se svými příbuznými nebo přáteli, protože to ještě prohloubí vaše deprese. A to i přesto, že spor vyhrajete. Raději šetřete energií.

Podnikatelé mohou tento týden vydělat dobrý zisk, pokud se rozhodnou využít síly sociálních sítí.

Střelec

Tento týden budete chtít udělat něco pro své zdraví. Můžete vyzkoušet jógu nebo jiný způsob pomalého pohybu. Přehodnotíte také svůj jídelníček.

Můžete získat peníze navíc. Zachovejte si klidnou mysl a rozhodujte se rozumem, nikoli pod vlivem emocí.

Pokud svá rozhodnutí podřídíte většinovému názoru své rodiny, vyhnete se konfliktům. Věnujte jim také dostatek svého času a naplánujte pro ně něco neobvyklého.

Profesní stabilita může být narušena. Máte totiž nedostatek energie a velké plány. Klíčem je najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

Kozoroh

Nekritizujte ostatní, protože vás to zbytečně stojí energii. Navíc byste si mohli poškodit i svou image a zdraví. Snažte se myslet pozitivně a druhé chvalte, když si to zaslouží.

Vymyslete něco zábavného pro členy své rodiny, můžete si užít spoustu zábavy a načerpat energii. Jen si dejte pozor, ať tato akce nestojí příliš moc peněz.

Neodkládejte svou práci na později, protože na konci týdne můžete zjistit, že se vám toho spoustu nahromadilo. To může způsobit stresové situace, které jsou příznivé pro chyby. Zejména na pracovišti pracujte svědomitě a organizovaně.

Vodnář

Předtím, než cokoli řeknete, přemýšlejte o tom. Je vaším cílem zranit něčí city? Pokud se vám to podaří, nepočítejte s tím, že budete spokojení. Naopak to může způsobit vaši emoční nevyrovnanost.

Budete muset utratit peníze v mnoha oblastech života, což může způsobit jejich nedostatek. V takové situaci si naplánujte své příjmy a výdaje tak, abyste se nedostali do potíží.

Snažte se strávit co nejvíce času se svými dětmi a rodinou. Nemusíte vymýšlet nic speciálního, stačí dlouhá procházka nebo výlet.

V zaměstnání se můžete dostat do potíží, pokud něco uspěcháte. Než učiníte rozhodnutí, je důležité, abyste situaci dobře pochopili. To znamená dohledat si informace z různých zdrojů.

Ryby

Vyhněte se jakémukoli cestování, protože to může způsobit stres a únavu. To se negativně projeví i na vašem zdraví.

Ve finančních záležitostech máte štěstí. Můžete investovat nebo si dokonce koupit výherní los. Peněžní zisky nebudou závratné, ale rozhodně potěší. Nepřemýšlejte o těchto penězích navíc jako o něčem, co můžete jen tak utratit.

Během tohoto týdne vyřídíte všechny rodinné záležitosti, takže si získáte respekt ostatních členů. Také to posílí váš milostný život.

Pokud se posunete vpřed ve své kariéře, nezapomeňte na lidi kolem sebe. Určitě se kolem vás vyskytuje někdo, za koho se můžete postavit a odvrátit tak negativní situaci, která jej obklopuje.