Horoskopy

Týdenní horoskop 12. – 18. února 2024. Lev dostane důležitý úkol v zaměstnání, Ryby se mohou zamilovat

Týdenní horoskop 12. – 18. února 2024. Lev dostane důležitý úkol v zaměstnání, Ryby se mohou zamilovat

Beran

Tento týden pro vás bude extrémně těžké udržet svou mysl soustředěnou na práci. Existuje tolik rozptýlení! Myslet musíte na své zdraví, protože vás čekají zdravotní potíže. Ty vám dokonale zkazí náladu, tak se nedivte, když budete často sedět sami. Připravte se na návštěvu nečekaného hosta. Jeho přítomnost pro vás bude duševní vzpruhou. Dostanete nový impulz pro zlepšení svého stravování. Uvědomíte si, že zdravě neznamená nudně. V zaměstnání se bude dařit pouze těm, kteří tvrdě pracují.

Býk

Připravte se na velmi silné emoce. Nebudou způsobeny silnými zážitky, prostě jste jen emotivnější, než kdy dříve. Pokud se chcete vyhnout stresu, je zapotřebí přestat myslet na minulost. Snažte se naplánovat si kroky budoucí, které vás mohou dostat k vytyčenému cíly. Tento týden zaznamenáte finanční zisk, který byste měli dále investovat. Nechte si poradit od odborníka, naopak nedávejte na rady známých. V zaměstnání nedostanete příležitost naplno využít svůj potenciál, což může být frustrující.

Blíženci

Pokud vás v poslední době trápily potíže s trávením, mohou nyní ustoupit. Osvojili jste si dobré metody, jak být zdravější. Tento týden bude plní kreativních nápadů, které můžete dokonce zpeněžit. Předtím, než podepíšete nějakou smlouvu, byste měli rozumět každému slovu. Je pravděpodobné, že budete muset využít právních služeb. V rodině mohou vznikat konflikty, protože máte potřebu každému vnucovat své postupy. V zaměstnání naopak projevuje to nejlepší, co umíte, což nezůstane bez povšimnutí.

Rak

Konečně jste si uvědomili skutečný význam peněz. Nejsou smyslem vašeho života, i když víte, že jsou důležité. Přesto nyní konečně začnete dávat přednost nehmotným věcem, jako je upevňování vztahů v rodině. Pokud jste se ocitli ve finanční tísni, může se vám dostat podpory z rodiny. Vyrazte do společnosti, pokud k tomu dostanete šanci. Právě zde můžete narazit na zajímavé osobnosti, které jsou natolik inspirativní, že mohou změnit váš pohled na různé záležitosti. Na pracovišti nebudete mít čas na nic jiného, než práci. Čeká vás náročný čas.

Lev

Zdravotní potíže, které jste přehlíželi, mohou nabýt na intenzitě. A to natolik, že není vyloučen pobyt v nemocnici. Napříště je třeba řešit zdravotní potíže dříve. Náladu vám může zkazit také ztráta nějaké důležité věci z domácnosti. Vzhledem k vaší povaze se kvůli tomu můžete dostat do hádek se svými nejbližšími. Na pracovišti budete muset projevit svou flexibilitu. Je pravděpodobné, že vám nadřízený svěří důležitý úkol. Chce si otestovat vaše schopnosti, takže jej plňte svědomitě. Impulzivní rozhodnutí budou mít neblahé výsledky.

Panna

Po zdravotní stránce můžete nyní pocítit velkou úlevu. Díky tomu dostanete chuť vrhnout se na pohyb, zejména ten, který můžete provozovat na čerstvém vzduchu. Na pracovišti se spojí štěstí a vaše tvrdá práce, takže můžete dosáhnout čehokoliv chcete. Jakýkoli úkol plníte s lehkostí, což může vyvolat závist některých kolegů. Při konfliktech v rodině se můžete opřít o podporu svých přátel, kteří stojí při vás. Tento týden je pro vás těžké vidět na lidech to nejlepší – bohužel vidíte přesný opak. Nekritizujte, dokud se vaše mysl neuklidní.

Váhy

Může dojít ke zlepšení vašeho zdravotního stavu, pokud se rozhodnete pro více pohybu. Právě sport vám může přinést obrovské množství energie, kterou nyní potřebujete. Všechny malé dluhy, které máte, můžete tento týden splatit. Čekají vás totiž mimořádné příjmy pocházející z předchozích investic. V rodině hrozí drobné hádky, které budou o rozdílných názorech. Uklidnit se můžete ve společnosti svých přátel. V zaměstnání se ptejte, když něčemu nerozumíte, jinak vás čekají velké potíže.

Štír

Tento týden můžete vytřít zrak všem, kteří nevěřili tomu, že jste schopni naučit se novým věcem. Můžete dokonce radikálně změnit svůj životní styl k lepšímu. Opřít se můžete i o své zdraví, které je v dobré kondici. Vaše nadšení pro plnění úkolů je nakažlivé. V zaměstnání můžete kolem sebe soustředit skupinu kolegů. Jako vůdce budete fungovat naprosto báječně. Povýšení visí ve vzduchu. Pokud zariskujete a investujete do akciových trhů, můžete zaznamenat veliký úspěch. Volný čas travte ve společnosti rodiny.

Střelec

Po fyzické stránce jste na tom dobře, bohužel ta psychická dostane zabrat. Budete mít totiž starosti o zdraví blízké osoby. Pomoci vám mohou duševní cvičení, uvědomělé dýchání nebo cvičení jógy. V zaměstnání můžete zaznamenat odměny, pokud jste tvrdě pracovali. Laxní přístup k práci ale může naopak přinést potíže. Dokonce se můžete obávat ztráty zaměstnání, což vašemu duševnímu stavu rozhodně neprospěje. Můžete se dozvědět rodinné tajemství. Nechte si to ale pro sebe. Později byste mohli být obviněni ze šíření pomluv.

Kozoroh

Dávejte si pozor na drobné úrazy. I každodenní činnosti pro vás mohou být nebezpečné. Vyhněte se řízení jakéhokoli dopravního prostředku. Vaše nedbalost vám může připravit cestu k problémům. Je vhodný čas pro provádění realitních a finančních transakcí. Vyhněte se ale příliš velkým transakcím. Spoustu zábavy si můžete užít s rodinou. Společně strávené chvíle vás mohou nabít. Navíc můžete dostat zprávu od člena rodiny, kterého jste delší dobu neviděli.

Vodnář

Vzhledem k tomu, že vás v současnosti netrápí žádné zdravotní potíže, máte tendence směřovat k nezdravému životnímu stylu. Dejte si záležet na tom, abyste pravidelně cvičili a dostatečně pili. Vzhledem k tomu, že se vám daří získávat nadměrné finanční příjmy, dostáváte čím dál více zdravého sebevědomí. To jde ruku v ruce s dobrou náladou. Umíte prosvětlit den nejenom členům své rodiny, ale také kolegům v práci. V zaměstnání jste koncentrovaní a dosahujete dlouhodobě dobrých výsledků. Úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.

Ryby

Váš zdravotní stav se dává opět do pořádku. Pokud budete muset někam vycestovat, počítejte se stresem a únavou. Tento týden byste se proto měli jakémukoli cestování vyhýbat. Nepouštějte se do rozsáhlých podnikatelských plánů, protože by vás mohly vyjít dráže, než jste původně čekali. Zavolejte svým rodičům, pokud jste je dlouho neviděli, protože je pravděpodobně trápí nějaký zdravotní neduh. V zaměstnání jste se ukázali jako pracovitý, produktivní a výkonný člen týmu. Pokud hledáte zaměstnání, zeptejte se někoho ze známých. Nezadaní mohou potkat zajímavou osobu na místě, kde zatím nikdy nebyli.