KrásaKrása a móda

Třpytivé oční linky: jaké jsou ty nejlepší?

Třpytivé oční linky: jaké jsou ty nejlepší?

Výběr očních linek může být i pěkný oříšek. Na trhu jich je sice nepřeberné množství, ne všechny však stojí za vyzkoušení. Navíc i ty, které jsou všeobecně velmi oblíbené, právě vám nemusí vůbec sedět. Někdo preferuje aplikaci štětečkem, jiný má radši, pokud jsou linky ve fixu. Jaké třpytivé oční linky tedy najdete na českém trhu?

Tipy očních linek

Oční linky jsou dostupné v mnoha variantách a většina značek nabízí víc než jen jednu možnost. Důvod je prostý. Každému zákazníkovi zkrátka vyhovuje jiný produkt, a tím že výrobci nabízí víc druhů očních linek, mohou zaujmout podstatně širší zákaznické spektrum.

I proto v obchodech najdete gelové linky, které se aplikují pomocí štětečku, či tekuté linky, které jsou k dostání se špičatým aplikátorem. Jejich výhodou je snadná manipulace a precizní tvar. Oblíbené jsou také linky ve fixu, které jsou vhodné pro úplné začátečníky, ale je obtížné najít ty kvalitní, a oční linky vytvoříte samozřejmě i pomocí obyčejného očního stínu a vhodného štětce.

Třpytivé oční linky

Třpytivé oční linky spadají zpravidla do kategorie tekutých očních linek. Jsou dostupné v lahvičkách, které svým vzhledem vzdáleně připomínají lak na nehty. Aplikují se pomocí štětečku a při správném nanesení a zvolení kvalitního produktu na oku dobře drží. Třpytivé oční linky najdete v nabídce mnoha značek a seženete je tak od cca sedmdesáti korun po několik stovek. Pokud nechcete do linek příliš investovat, pak sáhněte po značkách jako je s-he, Miss Sporty nebo Makeup Revolution. Linky se třpytkami má také ve své nabídce značka Rimmel nebo Barry M. Krásné třpytivé linky vytvoříte i s produkty NYX Professional Makeup Ultimate Glow Shots. Jedná se sice o monostíny, ale při aplikaci tenkým štětečkem s nimi vykouzlíte i precizní linku.