Krása a módaMóda

Trička, která vás udělají starší: nenosíte tyto 4 i vy?

Trička, která vás udělají starší: nenosíte tyto 4 i vy?

Pro mnoho lidí je období stárnutí spojeno s určitými stereotypy o tom, jak by měli vypadat a co by měli nosit. Nicméně, moderní móda nabízí širokou škálu možností, jak zůstat stále trendy a svěží bez ohledu na věk. Přečtěte si proto několik typů triček, která vás udělají starší a nakonec se sami rozhodněte podle toho, zda starší vypadat chcete či nikoliv.

Trička s klasickým střihem

Trička s klasickým střihem mohou působit příliš konzervativně a přidat vám tím pádem také na věku. Zkuste proto zaměřit svou pozornost při výběru nového trička k modernějším střihům, jako jsou krátká crop-top trička, nadměrná oversized trička nebo sexy trička s asymetrickými střihy, které dodají vašemu outfitu mladistvý a svěží vzhled.

Trička tmavých barev

Pokud nechcete vypadat starší, vyhněte se příliš tmavým nebo tlumeným barvám triček, které mohou působit vážně a usedle. Světlé a pastelové barvy jsou obvykle spojovány s mládím a svěžestí, a proto zvolte trička v jasných a živých barvách, které osvěží váš outfit a dodají vám energii.

Basic trička bez nápisů

Trička s originálními a vtipnými nápisy či obrázky mohou dodat vašemu outfitu hravost a mladistvý šarm. Pokud tedy nechcete vypadat starší, než ve skutečnosti jste, vyhněte se nudným basic tričkům bez motivů, nápisů, vzorů a sebemenší špetky fantazie i hravosti.

Elegantní polo trička

Elegantní styl triček nebo polo trička s límečkem působí velmi elegantně a vyspěle, nicméně, pokud netoužíte po tom vypadat starší, měli byste se tomuto stylu módy zcela vyhýbat. Pamatujte na to, že jakýkoliv elegantní kousek vašeho outfitu vás vždy učiní na první pohled zralejšími a tím pádem také samozřejmě staršími. Elegantní outfity a trička tedy využívejte pouze na speciální příležitosti, pracovní schůzky nebo obchodní večeře a ve svém volném čase se řiďte našimi tipy viz výše.