DalšíKrásaMóda

10 trendů krásy a módy pro Velikonoce v dubnu 2023

10 trendů krásy a módy pro Velikonoce v dubnu 2023

S blížícím se obdobím Velikonoc se mnoho žen začíná zajímat o nové trendy v oblasti krásy a módy, které by mohly inspirovat jejich sváteční outfit. Proto jsme se rozhodli přinést vám tento článek, který se zaměřuje na nejnovější módní a beauty trendy pro Velikonoce v roce 2023. V tomto článku konkrétně najdete deset trendů, jež vám pomohou vytvořit dokonalý sváteční outfit a líčení.

Volné džíny

Poslední dobou se módní trendy v oblasti džínů přiklánějí k volnějším a uvolněnějším střihům. A nejinak tomu bude i o letošních Velikonocích, kdy budou v popředí trendů takzvané baggy jeans.

Flitry

Nebojte se do vašeho outfitu přidat oslnivé a třpytivé flitry. Ty jsou vhodné právě pro podobné slavnostní události. V takovýchto flitrovaných outfitech budou všechny oči upřeny přímo na vás.

Jarní kožená bunda

Klasická kožená bunda je vždy skvělou volbou na přechodné období. I na jaře tedy můžete rozšířit svůj šatník kouskem inspirovaný motorkářským stylem. 

Svítivě zelená barva

Svítivě zelená je momentálně nejpopulárnější barvou sezóny. Stačí se podívat na přehlídky značek Fendi či Miu Miu a uvidíte, že se tam tato barva objevuje velmi často. Skvělé je, že když ji oblečete, tak vám dodává energii a budete doslova zářit.

Šaty a sukně s nízkým pasem

80. léta se opět vracejí do módy, a to grandiózním způsobem. Možná si myslíte, že sukně s nízkým pasem jsou dávno již minulostí, ale v roce 2023 se opět stávají populární a trendy.

Umělé pihy

Ozdobte svůj nos a tváře umělými pihami a přidejte malé množství rozjasňovače na lícní kosti a špičku nosu.

Fialové oční stíny

Aby vynikli vaše oči, můžete jejich okolí zvýraznit fialovou barvou. To navíc dodá vašemu vzhledu romantickou atmosféru.

Jednobarevná víčka i rty

Letošním trendem je i jednoduchost a minimalismus. Proto se neostýchejte sladit oční víčka a rty do jedné barvy – skvěle bude vypadat kupříkladu růžová.

Šaty s asymetrickým střihem 

V roce 2023 se budou nosit zejména šaty s asymetrickým lemem nebo asymetrickým výstřihem. Tyto šaty jsou skvělou volbou pro večerní velikonoční události.

Šperky ve zlaté barvě

Zlaté šperky jsou nadčasovým módním trendem. V dubnu roku 2023 se budou nosit zejména velké náušnice a řetízky ve zlaté barvě.