Krása a módaMóda

Trendy dioptrické brýle: 4 nejpopulárnější styly

Trendy dioptrické brýle: 4 nejpopulárnější styly

Nevidíte ani na metr před sebe, takže musíte nosit dioptrické brýle? Móda dioptrických brýlí se neustále vyvíjí a různé trendy se střídají. Pro rok 2024 jsou následují trendy:

  • Transparentní rámy
  • Retro styl
  • Barevné brýle
  • Velké rámy

Transparentní rámy

Poskytují rovnováhu mezi jednoduchostí a sofistikovaností. Jsou vynikající volbou pro ty, kteří chtějí zářit svou přirozenou krásou a zároveň upoutat pozornost svými brýlemi. Hodí se k různým stylům, od elegantního a profesionálního po sportovní a volnočasový.

Retro styl

Retro dioptrické brýle jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit svůj osobní styl a zároveň zaujmout. Vytvářejí vzhled s dávkou nostalgie a individuality. Kulaté brýle jsou ikonickým znakem retro stylu. Často mají tenké rámy, které dodávají lehký vzhled. Tyto rámy mohou být vyrobeny z kovu nebo tenkého acetátu. Kulaté rámy připomínají módu šedesátých a sedmdesátých let a jsou populární volbou.

Barevné rámy

Vyjadřují individuální styl. Nebojte se experimentovat a vybírat takové barvy, které vám přinášejí radost a sebevědomí. Při výběru zvažte, jak se hodí k vašemu obličeji, barvě očí a tónu pleti. Je také dobré brát v úvahu, jak barevné brýle budou ladit s vaší šatní skříní a různými outfitovými kombinacemi.

Velké rámy

Jsou vynikající volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit výrazný a stylový vzhled. Mohou být samy o sobě výrazným doplňkem, který dokáže vylepšit váš celkový vzhled. Přidají do vašeho outfitu zajímavost a eleganci. Často nabízejí více prostoru pro skla a jsou pohodlnější při nošení, protože rozloží tlak rovnoměrněji na nos a uši. Když vybíráte dioptrické brýle s velkými rámy, zohledněte tvar svého obličeje.

Shrnutí

Představili jsme vám čtyři nejpopulárnější trendy v dioptrických brýlích. Transparentní, barevné nebo retro dioptrické brýle z vás udělají ikonu dnešní doby. Tak si je nasaďte a vyjděte ven se vztyčenou hlavou.