Horoskopy

Trémisté podle znamení: těchto 5 je často nervózních

Trémisté podle znamení: těchto 5 je často nervózních

Blížící se termín nebo jen nepříjemná situace. Každý na ně reagujeme jinak. Někteří z nás máme ale díky znamení zvěrokruhu větší předpoklad propadat trémě. Která znamení patří mezi největší trémisty a patříte mezi ně i vy?

  • beran
  • střelec
  • ryby
  • blíženci
  • vodnář

Beran (21. března – 19. dubna)

Beran je velmi energický. Pokud si tuto svou energii nemůže vybít nebo jinak spotřebovat, projeví se to na jeho nervozitě. Tím spíš budou nervózní na čekání na výsledek, na kterém jim záleží. Mají velkou trému při záležitostech, které řeší poprvé. Projevovat se bude například klepáním nohy nebo vztekem.

Střelec (22. listopad – 21. prosince)

Lidé narození ve znamení střelce nejsou příliš trpělivými jedinci. Jakmile nemají hned co chtějí, mají pocit, že ztrácí čas a stojí na místě, což nenávidí a dostává je to po tlak. Tento tlak má na pak důsledek na celkovou nervozitu střelce. Při trémě jsou protivní a velmi netaktní.

Ryby (21. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení ryb prožívají trému velmi emotivně. Většinou mají trému ze záležitostí, které se jich emocionálně dotýkají. Snaží se před tomuto způsobu trémy unikat, ale má to spíše opačný účinek a tréma udeří ještě více.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci se potřebují neustále bavit. Vymýšlí nejrůznější události, výlety, jen aby se zabavili. Pokud se jim ale nedaří zabavit, začnou přemýšlet nad svým životem a velmi z toho znervózní, protože neví, co se sebou. Nedokáží být chvilku v klidu. Pokud nic nedělají, cítí se velmi nepříjemně.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Možná pro vás bude překvapením, že na trému a nervozitu trpí také jedinci narození ve znamení vodnáře. Je to tím, že se nehroutí navenek, ale o to hůř svou nervozitu zvládají vnitru své duše. Před trémou utíkají do svých myšlenek a vymýšlí nové nápady.