KrásaKrása a móda

Tetování nad zadkem: Trend roku 2024 a 2 tipy pro vás!

Tetování nad zadkem: Trend roku 2024 a 2 tipy pro vás!

Někdo tetování miluje a někdo tetování nenávidí. Jisté však je, že se tetování již před mnoha lety stalo žádaným módním doplňkem, které jen tak nesmyjete nebo neodložíte. Na těle jsou určité oblasti, kde tetování může působit velmi atraktivně a mezi tuto partii se řadí místo nad zadkem. Proč bude letos opět trendy a jaké tetování nad zadkem zvolit?

Bokovky jsou zpět

A to znamená, že s bokovkami (= kalhoty a džíny končící v oblasti boků) se vrací po letech zpět i oblíbenost tetování těsně nad zadkem. Jestliže jste majiteli takového tetování, můžete jásat. Avšak pokud tetování nad zadkem nemáte, možná po něm toužíte a váháte nad tím, jaký symbol zvolit. My vám poradíme! Přece jen je „kérka“ trvalou záležitostí a je potřeba vybírat s velkou dávkou pečlivosti.

Ornamenty

Také je můžete slyšet pod názvem tribaly, ale to spíše v zahraničí. Jedná se různé spojené vzory, které dohromady splývají v jeden celek, tzv. ornament. Ten může mít spousty významů nebo také žádný. Tetování nad zadkem v ornamentech působí velmi atraktivně a sexy, avšak originalitu dodáte tomuto typu tetování pouze tím pravým významem pro vás. Volte proto ornamenty, které pro vás něco znamenají.

Nápisy

Největší výhodou tetování nad zadkem ve formě nápisů je ta, že pro vás má specifický význam. Sami si totiž zvolíte, co chcete mít v této oblasti zvěčněno.

Máte rádi citáty o životě, lásce nebo vztazích? Můžete si je nechat vytetovat.

Máte svou oblíbenou knihu? Nechejte si vytetovat vaši nejoblíbenější pasáž.

Možností je opravdu spousty a je jen na vás, co upřednostňujete ve svém životě natolik, abyste pomocí vámi preferovaných slov nebo citací vytvořili tetování, které bude zdobit vaše tělo. Skvělou volbou může být také datum narození důležité osoby ve vašem životě.

Ať už si vyberete jakýkoliv vzor, obrázek nebo citát, řiďte se svými pocity a svým rozumem. Nenechte se nikým ovlivňovat při výběru, protože pouze a jen vy budete hrdým nositelem svého tetování nad zadkem!