Další

Co koupit příteli: několik užitečných tipů pro rok 2024

Co koupit příteli: několik užitečných tipů pro rok 2024

Výběr toho, co koupit příteli, není vždycky snadný. Muži nejsou ohledně svých přání obvykle tak sdílní jako ženy a jejich malá výročí jako je svátek nebo Valentýn není možné jednoduše „odbít“ kytkou a čokoládou.

Podpořte je v jejich koníčcích

Zamyslete se nad tím, co vašeho milého baví. Čemu se věnuje ve volném čase? Má rád posezení s přáteli a kvalitním alkoholem, nebo dává přednost dobré knize a výborné kávě? Pokud ho v činnosti, která je „ta jeho“ podpoříte dárkem, dáte mu najevo, že vám záleží na jeho radosti, i přesto že vám osobně to třeba nic neříká.

Oblečení ano či ne?

Záleží na fázi vašeho vztahu. Zpočátku není příliš vhodné oblečení příteli kupovat, jelikož ten může snadno nabít dojmu, že si ho chcete přetvářet k obrazu svému a vzít nohy na ramena. Ve stabilní vztahové fázi ale mnoho mužů oblečení uvítá. Nebudou ho totiž muset nakupovat sami. Ale jaké vybrat?

Pokud jste ještě neslyšeli o českých tričkách od značky cityzenwear.cz musíte to rychle napravit. Cenově vychází jako jakákoli jiná značková trička ovšem s tím rozdílem, že na nich není vidět pot, a proto se v nich muži cítí velmi komfortně.

Aby se vlk nažral, …

Pokud stále tápete, co koupit příteli, vždycky můžete lišácky sáhnout po společných dárcích. Pořiďte víkendový pobyt, dobrou degustační večeři, wellness nebo volné lístky do kina. Není to sice tak úplně dárek čistě pro něj, ale uvidíte, že mu také udělá radost.

Tip na závěr

Každý z nás během roku sem tam utrousí poznámku, co by se nám líbilo a co bychom si přáli. Pokud to není v blízkosti žádné příležitosti, nemáme tendenci věnovat těmto zmínkám pozornost. To je ale chyba! Zapisujte si všechna přání, která váš milý vysloví, a uvidíte, že už nikdy nebudete s vymýšlením dárku tápat.