Horoskopy

Těmto znamením někdo v roce 2024 vyzná lásku: jste mezi nimi?

Těmto znamením někdo v roce 2024 vyzná lásku: jste mezi nimi?

Říká se, že svému osudu nikdo neuteče. To platí zejména v oblastech života, která nemůžeme vědomě a zcela kontrolovat a tím je i vyznání lásky a případný vstup do vztahu. Někdo lásku našel hned na první dobrou, někomu to nevyšlo ani po páté a bojí se, že už žádnou nenajde.

Rok 2024 je pro lásku jako stvořený a tato 4 znamení se dočkají vyznání:

  • Beran
  • Blíženci
  • Váhy
  • Vodnář

Beran

21. 3. až 20. 4.

Berani se letos dočkají nečekané a velké vášně. Hvězdy jim budou přát a dláždit cestu k navázání plnohodnotného a smysluplného vztahu. Ani se nebudou stačit divit, ale v první polovině roku se jim v životě objeví nová osoba, se kterou se sblíží a která jim v druhé polovině roku odkryje své city. 

Blíženci 

22. 5. až 21. 6.

Blíženci se konečně odhodlají udělat důležitý krok. Pokud jste již dlouhodobě nespokojení ve vztahu, náprava se nepovedla a nikam to nevede, odhodláte se k rozchodu. Všechno zlé je pro něco dobré. V životě se vám totiž zjeví láska z dávné minulosti, která vám i po letech vyzná své city. Stará láska nerezaví. 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Mít věci v rovnováze s vesmírem se vyplatí. Vesmír tyto jedince vyslyší a do života jim přivane nečekanou lásku. Nenechte se však strhnout vírem hluboké zamilovanosti a nezapomínejte i na své staré přátele, kteří při vás stáli v těžkých chvílích. Poděkujte jim za to, co pro vás udělali.  V opačném případě byste o ně mohli přijít stejně rychle, jako vám do života vstoupila nová láska. 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Vodnáři si pojedou vlnu romantiky a lásky po celý letošní rok. Konečně stojí Štěstěna na jejich straně a o vyznání lásky nebudou mít nouzi. Vodnáři chvíli nepostojí a je jich všude plno, proto jim každá akce nebo návštěva baru přihraje nejedno vyznání lásky. Důležité je však dávat pozor, aby jim narůstající sebevědomí nestouplo příliš do hlavy.