Horoskopy

Tato znamení všechno hned vzdají: 5 jedinců, kteří nic nedotáhnou

Tato znamení všechno hned vzdají: 5 jedinců, kteří nic nedotáhnou

Ne každému bylo dáno, aby dána vlastnost, aby přirozeně dotáhl věci do zdárného konce. Rozhodně nebyla tato schopnost dána těmto 5 znamení zvěrokruhu, které vzdávají až příliš rychle a bez boje.

  • ryby
  • váhy
  • blíženci
  • rak
  • střelec

Ryby (19. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení ryb jsou empatickými, ale až přecitlivělými jedinci. To se může také negativně projevit na jejich touze po dosažení některých cílů. Předem vzdávají boj, i když se ani nepokusili vyhrát, protože mají příliš pesimistický přístup. Pokud v průběhu zjistí, že jim něco nevychází dle představ, zkrátka na tom přestanou pracovat.

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy mají v zásadě problém se závazky. Pokud se některé vztahy nevyvíjí dle jejich představ, raději se toho vzdají. Proč? Protože nemá dle jejich názoru smysl honit se za něčím, co jim nemůže učinit život lepší. Je to životní filozofie, která se jim zdá jako nejsprávnější.

Blíženci (21. května – 20. června)

Jedinci narození ve znamení blížence neustále hledají nové podněty, aby se zabavili. Jsou přirozeně velmi zvědaví a do všeho nového se pouštějí s vervou jim vlastní. Bohužel tento elán už nemají při samotné činnosti nebo při dosažení výsledku. Po čase je činnost přestane bavit a pak se raději věnují už zase něčemu jinému.

Rak (21. června – 22. července)

Rak má obecně velmi pesimistickou povahu, která se projevuje i při dosahování cílů. Při prvním zaváhání ztratí sebevědomí a pak místo, aby zabrali, začnou se litovat, jak jsou neschopní. V důsledku toho už nejsou schopni nic dokončit a zkrátka se vzdají.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou velmi netrpělivými jedinci. Pokud něčeho nelze dosáhnout snadno, raději s tím přestanou, protože mají ve svém životě spoustu jiných činností a úkolů. Které jsou mnohem jednodušší a mohou dosáhnout požadovaného výsledku.