Horoskopy

Tato znamení v roce 2024 zhubnou: jste mezi nimi?

Tato znamení v roce 2024 zhubnou: jste mezi nimi?

Bohužel se nedá říct, že by znamení mělo přímý vliv na hubnutí, nicméně určitá znamení mohou mít ke ztrátě nějakého toho kila větší předpoklady než jiná. Ať už chcete zhubnout kvůli zdravotním komplikacím nebo prostě chcete jen vypadat o něco líp, přinášíme vám více informací, jak na to. Tato znamení v roce 2024 zhubnou. Najdete se mezi nimi? 

1. Beran

Berani se mohou těšit na radikální proměnu. Letos dojde k obnově jejich energie a oni začnete znovu toužit po vytvarování své postavy. Pocit síly je pro berany velmi důležitý a kde jinde začít, než tím, že zpevní své svaly? V roce 2024 budou mít berani dostatek odhodlání k odolání sladkým moučníkům, které tak milují a dodržování zdravé stravy s obsahem potřebných živin. Patříte-li k beranům, popřemýšlejte nad osobním trenérem, který vám sestaví jídelníček a cvičební plán, díky kterému dosáhnete výsledků rychleji.

Cvičící obézní dívka ve fitness centru.

2. Panna

Panny letos nebudou mít tolik chutí na jídlo jako v loňském roce. Budou obezřetnější ke svým touhám a půjdou odhodlaně za spalováním kilogramů. Hubnutí se pro panny stane zábavou, protože je bude pohánět představa, jak ohromí všechny svou novou postavou. 

3. Váhy

Váhy mají tendenci upadat do rutiny a občas nemají chuť posouvat se dále. Letos tomu bude jinak. Dostanou znovu chuť získat krásnější postavu a pevnější zdraví. Cvičení a dodržování zdravého jídelníčku pro ně nebude problém, právě naopak. Motivací jim bude představa, jak zazáří a rozkvetou, až dosáhnou svého cíle a zhubnout. 

4. Ryby

Ryby letos pocítí, že je čas na změnu. Budou jako nezdolní plavci odhodlaní překonat oceán. Díky svému odhodlání v roce 2024 dosáhnou v oblasti hubnutí skvělých výsledků, které se ale budou prolínat s obdobími chvilek potěšení. Ryby totiž nikdy nezapomínají na to, že život je o rovnováze.

Štíhlá dívka držící salát a hamburger.

Tato znamení v roce 2024 zhubnou, a to s větším či menším úsilím. Pokud jste se mezi nimi našla a nejste si jistá, jak se shazováním kil začít, vyhledejte ve svém okolí fitness trenéra nebo výživového poradce, jednoduše odborníka, který vám pomůže hubnutí nastartovat