Horoskopy

Tato znamení potkají v roce 2024 vysněného partnera: jste mezi nimi?

Tato znamení potkají v roce 2024 vysněného partnera: jste mezi nimi?

Najít v životě toho pravého partnera je snem každého z nás. Zamilovanost, loajalita, vášeň, ale také porozumění je to, co by měl každý vztah obsahovat. Kteří jedinci budou mít v roce 2024 štěstí a potkají vysněného partnera?

  • štír
  • kozoroh
  • ryby
  • rak

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci ve znamení štíra měli možná doteď smůlu na partnery, kteří jim nedali to, co by chtěli. To se ale tento rok změní a potkají člověka, kterému se budou moci bezmezně oddat, protože v nich vyvolá velký pocit důvěry. Loajalita nebude cizím slovem a štír tak bude moci upozadit své majetnické a manipulativní sklony, díky čemuž se stane lepším člověkem.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jako by potřebovali tento rok trochu pracovně zvolnit. Vzhledem k tomu, že jejich ambice byly v posledních letech celkově nasyceny, konečně si letos najdou čas na lásku. A je to ten nejlepší krok, který mohou udělat, protože tento rok potkají vysněného partnera. Nebudou se bát dělat spontánní věci, díky čemuž budou působit na opačné pohlaví jako magnet. V letních měsících pak narazí na osobu, která je velmi zaujme.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby budou mít co dělat, aby odehnali toxické jedince. Tento rok bude pro ryby totiž ve stylu randění a schůzek. Ačkoliv bude nutné mezi plevelem pečlivě vybírat, ta růže, o které si fantazírovali ve svých představách, se přece jen najde. Musí být ale trpěliví a velmi pozorní, aby se nepopíchali.

Rak (22. června – 22. července)

Jedinci narození ve znamení raka najedou konečně romantického partnera přesně tak, jak si jej vysnili. Od počátku jejich setkání poznají, že je to ta pravá osoba. Rodinně založený jedinec s notnou dávkou romantického cítění je přesně ten, který raka učaruje.