Horoskopy

Tato znamení může v roce 2024 konečně přejít únava: tito 4 budou mít konečně energii

Tato znamení může v roce 2024 konečně přejít únava: tito 4 budou mít konečně energii

Spánek je pro lidské tělo velmi důležité a je základním stavebním kamenem pro fungování. Zatímco někteří milují spánek natolik, že by prospali půlku života, jiní jsou unavení a neznají opravdový důvod. Která znamení zvěrokruhu konečně přejde únava?

  • býk
  • rak
  • ryby
  • střelec

Býk (21. dubna – 21. května)

Jedinci narození ve znamení býka jsou věčně unavení. Navíc mají sklony k pohodlnému životu. Tento rok se ale konečně trochu proberou a nebudou mít po práci tendence ihned zalehnout na gauč. Jako by se jim do žil vlila nová krev, díky které budou mít alespoň na nějaký čas více energie než obvykle. Samozřejmě, že si neodpustí siestu po obědě, ale celkově se budou cítit mnohem živěji.

Rak (22. června – 22. července)

Raci často zůstávají v pohodlí svého domova, protože starost o celou rodinu i domácnost jim dává pěkně zabrat, a pak jim už nezbývá energie na další aktivity. Tento rok ale nebudou mít po dlouhé době tolik starostí s vedením domácnosti, takže budou mít mnohem více energie, díky které si také udělají rádi čas jen pro sebe. Tato změna jim přirozeně prospěje.

Ryby (21. února – 20. března)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení ryb, se konečně zbaví toxického vztahu, kterým je za poslední dobu skutečně vyčerpal. Odloučení od toxických vztahů jim pomůže znovu získat energii a konečně je zase přejde únava a bolesti hlavy, na které v poslední době možná tak trpěli.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci v zimě skutečně velmi trpí, protože není tolik prostoru na dobrodružné výpravy a poznávání nových věcí. Upadají do jakési zimní únavy, která je velmi vyčerpává. Tento rok se ale z této velké únavy dostanou podstatně dříve, než jak byli doposud zvyklí.