Horoskopy

Kdo má podle horoskopu nyní šanci potkat někoho nového?

Kdo má podle horoskopu nyní šanci potkat někoho nového?

S novým rokem pro mnohé z nás začíná také nová kapitola našeho života. Nový rok ale přináší i možnost, poznat někoho nového, kdo nás obohatí o nové pocity a zážitky. Rok 2024 bude patřit mezi velmi silné, ve smyslu nečekaných milostných zvratů, objevování a vášně! 
Která znamení budou mít v letošním roce šanci potkat někoho nového? Blýská se právě vám na lepší časy? 

Beran

21. 3. až 20. 4. 

Pro Berany je letošní rok doslova ideální příležitost vrhnout se do seznamování. Neseďte doma a raději vyrazte s přáteli pobavit se nebo klidně sami do kavárny. Jen tak budete moci potkat někoho nového, kdo vám změní život. Nalaďte se na vlnu energie, kterou vám letošní rok poskytuje, pomůže vám upoutat pozornost potenciálních nápadníků.

Býk

20. 4. až 20. 5.

Štěstí se v oblasti seznamování usměje také na Býky. Květen bude váš měsíc. Dostanete ten správný náboj, který vám do života přitáhne mnoho nečekaných setkání, ze kterých vám půjde doslova hlava kolem. Proto se mějte na pozoru, ať vás jedno z těchto setkání nepřivede do nepatřičných situací, které vám mohou nepěkně zavařit v osobním i pracovním životě. 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Dobré vyhlídky zaznamenají také štíří zrozenci. Letos máte šanci potkat toho pravého. Buďte otevření a nezavírejte dveře před každou novou příležitostí. Nebudou totiž trvat věčně. Pozitivní přístup vám totiž zajistí nová vzrušující setkání i zážitky. Nenechte se o ně připravit kvůli své aktuální zatrpklosti, která se ve vás mohla nahromadit po minulých zkušenostech.

Kozoroh

22. 12. až 19. 1. 

Kozorohy v roce 2024 čeká až neobyčejné štěstí a to zejména v první polovině roku. Dostanou od planety Merkur dostatek sil udělat něco, k čemu se už dlouho odhodlávají. A to znamená odložit stud stranou, vystoupit z komfortní zóny a konečně oslovit protějšek, po kterém pokukují už nějakou dobu, ale stydí se s ním seznámit.