Horoskopy

Tato znamení budou 2024 nejvíce arogantní: patříte mezi ně?

Tato znamení budou 2024 nejvíce arogantní: patříte mezi ně?

Arogance je jedna z nejhorších vlastností člověka. Nikdo na světe nemá rád arogantní lidi a raději se jim vyhýbají. Tento rok ale s patřičnou dávkou arogance budou vystupovat následující znamení zvěrokruhu. Patříte mezi ně?

  • lev
  • střelec
  • býk
  • beran

Lev (23. července – 22. srpna)

Jedinci narození ve znamení lva jsou nechvalně proslulí právě svým arogantním vystupováním, obzvláště pak ve chvílích, kdy není po jejich. Arogance je samozřejmě neopustí ani tento rok. Jak by taky mohla, když se celý svět dle jejich názoru točí jen kolem nich. Z nějakého důvodu nabyli dojmu, že všichni chtějí být jako oni a neustále jsou kopírováni. Ubrat trochu na samolibosti by jim neuškodilo.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Ano v roce 2024 jedince narození ve znamení střelce neopustí jejich samolibost a přímost. Jejich chování už tak dost často hraničilo v minulosti s arogancí, ale tento rok bude jejich chování ryze arogantní. Vůbec si nepřipouští, že by mohli mít jakékoliv chyby a pokud je na ně poukázáno, rychle přejdou do protiútoku a shodí vás. Mají až narcistické sklony a často si myslí, že jsou lepší než ostatní.

Býk (21. dubna – 21. května)

Jedinci narození ve znamení býka jsou velmi materiálně založení. Společně s dosahováním cílu jim roste také sebevědomí, které tento rok přeroste až do arogantního vystupování vůči lidem, o kterých si myslí, že nic nedokázali. Býci by si měli uvědomit, že nebyli vždy nahoře a že opětovně mohou spadnout na dno.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou spíše sobeckými jedinci. Tím, že myslí jen na sebe, je jim upřímně jedno, jak se cítí ostatní. Empatie jim nic neříká a často vystupují i arogantně. Vzhledem k tomu, že je toto chování jejich základním charakteristickým znakem, budou i v roce 2024 patřit mezi nejarogantnější jedince.