Horoskopy

Tato 4 znamení budou v roce 2024 největší lenoši: patříte mezi ně?

Tato 4 znamení budou v roce 2024 největší lenoši: patříte mezi ně?

V roce 2024 nebudou všichni oplývat velkou energií, a dokonce se mezi největší lenochy zařadí také jedinci, kteří jindy energií doslova čiší. Která znamení zvěrokruhu tento rok zleniví?

  • beran
  • býk
  • ryby
  • střelec

Beran (21. března – 19. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana budou mít najednou sklony k lenošení, ačkoliv jindy oplývají velkou energií, kterou si musí vybíjet při nejrůznějších aktivitách. Berani najednou ucítí únavu a uvědomí si, že stárnou a musí začít dělat věci trochu volnějším tempem. Oproti svému obvyklému stavu budou línější, ale zároveň budou stále aktivnější než ostatní jedinci.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci jsou největšími milovníky pohodlí a odpočinku. Když přijdou z práce, očekávají, že o ně bude postaráno a touha po klidu a odpočinku bude tento rok ještě silnější než kdy předtím. Pokud se je budete snažit přinutit k přidání jejich ruky k dílu, budou se vztekat a mohou z toho být i nepříjemné hádky.

Ryby (19. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení ryb se v roce 2024 konečně uvolní a s tímto uvolněním půjde ruku v ruce i nějaký odpočinek. Konečně přestanou lítat z jednoho problému do druhého, a budou mít také čas jen sami pro sebe. Vždyť ho za ty roky plné nejrůznějších eskapád a toxických vztahů už potřebovali. Při odpočinku se mohou věnovat kreativním činnostem nebo se ztratit ve svých myšlenkách.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci mají tendence neustále někde něco poznávat. Tento rok se ale ponese v duchu uvolnění a lenošení také pro střelce. Na chvíli jako by se potřebovali v životě zastavit, což také udělají. Tento rok stráví doma mnohem více času než kdykoliv předtím.