Horoskopy

Oplzlá znamení: těchto 5 má sklony k úchylkám

Oplzlá znamení: těchto 5 má sklony k úchylkám

Zalíbení v neobvyklých praktikách má spoustu jedinců. Na některé jedince má však dle astrologů vliv jejich znamení zvěrokruhu. Která znamení zvěrokruhu nachází zalíbení v nekonvenčních praktikách a nemáte k nim sklony náhodou i vy?

  • beran
  • štír
  • střelec
  • blíženci
  • vodnář

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení berana, jsou velmi vášniví a nebojí se ani riskovat. Rádi zkoušejí nové věci ve všech oblastech života, s čímž souvisí i zkoušení nových praktik při milostných hrátkách. Jsou nadšení, když k sobě najdou partnera, který s nimi chce zkusit všechno, a mohou společně posouvat hranice.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír je obdobně jako beran velmi vášniví. V jedincích narozených ve znamení štíra je ale ještě něco dalšího, něco tajemného, co jejich okolí tak vzrušuje. Díky tomu se oddají štírovi, který si s nimi může dělat, co jen chce. Štír nezná hranice a vždy mu je musíte nastavit.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Jedinci narození ve znamení střelce chtějí objevovat nejen svět a nové kultury, ale když přijde na milostné hrátky, chtějí vyzkoušet také nezvyklé praktiky. Ty se mohou některým jevit jako oplzlé. Tak jako jsou otevřeni všemu novému, nebojí se vyzkoušet něco nového i v posteli.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci nesnášejí nudu. Klasický sex pro ně není vůbec zábavný. Pokud jste se tedy zamilovali nebo si chcete užít s jedincem narozeným ve znamení blížence, připravte se na neobvyklé polohy nebo dokonce i hraní rolí, které si bude blíženec přát.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Jedinci narození ve znamení vodnáře jdou vždy hlavou proti proudu. Milují inovace a pokud se dočtou nebo objeví novou praktiku, vždy si ji se svým partnerem bude chtít vyzkoušet, aby si okořenil postelové hrátky.