Další

Těchto 5 psích plemen přitahuje štěstí svým pánům: máte je doma?

Těchto 5 psích plemen přitahuje štěstí svým pánům: máte je doma?

Asi všichni pejsci jsou roztomilí a přináší svým majitelům radost. Existují ale plemena, která jsou šťastnější více než jiná. Protože i pejsci dokáží být občas pořádní bručouni, vybrali jsme pro vás 8 ras, která přinesou do vašeho života více hezkého. Tato psí plemena přitahují štěstí svým pánům. 

1. Labradorský retrívr

Labradorští retrívři jsou už desítky let oblíbení pro svou pozitivní povahu a dychtivost vykouzlit svým páníčkům úsměv na tváři. Jedná se o všestrannou rasu, která si bude rozumět s jakoukoliv lidskou povahou. Mohou to být pomocníci při práci, ale také parťáci při relaxování.

Dva labradorští retrívři sedící na kmeni stromu v lese.

2. Zlatý retrívr

Zlatí retrívři jsou, podobně jako labradoři, velmi inteligentní psi, kteří vám do života zaručeně přitáhnou mnoho štěstí. Jsou sebevědomí, přátelští a vždy se svého majitele snaží potěšit svou pozitivní náladou, která je nakažlivá. V jejich přítomnosti pro vás nebude nic nemožné. 

3. Kokršpaněl

Tato rasa je proslulá neustále vrtícím ocasem a veselou povahou, které jednoduše nejde odolat. Díky nim bude vaše nálada skvělá, a to vás ovlivní při dělání těch nejlepších rozhodnutí. S kokršpaněly je život jednoduše mnohem veselejší a plný štěstí. 

4. Irský setr

Irští setři jsou velmi energičtí a hbití. Mohou pro vás být velkou inspirací, pokud potřebujete povzbudit k nějaké akci. Pokud patříte k aktivnějším ženám, je toto plemeno vhodné přesně pro vás. Vždy vám totiž bude připomínat, že dobrodružství a štěstí čeká venku a na gauči ho pravděpodobně nenajdete. 

5. Boxer

Toto plemeno je láskyplné, věrné a nebojácné. Boxeři působí velmi sebevědomě a jsou to velcí komici, kteří se snaží svého majitele za každou cenu rozveselit. Chcete-li mít v životě víc štěstí a smíchu, určitě zvolte právě tuto rasu.

Štěně boxera na trávě.

Tato psí plemena přitahují štěstí svým pánům, a to v podobě dobré nálady, motivace ale také tím, že ukazují, jak potřebné je relaxovat a být občas také v klidu. Pokud si pořídíte některou z uvedených ras, můžete si být jistá, že se váš život stane šťastnějším a veselejším.