Další

Co se vyplatí kupovat v Penny: nejlepší tipy pro rok 2024

Co se vyplatí kupovat v Penny: nejlepší tipy pro rok 2024

Penny sice nepatří v České republice k těm nejoblíbenějším supermarketům, rozhodně jej ale zákazníci považují za jeden z nejlevnějších. Sice mu vytýkají menší výběr, nepřehledně uspořádané prodejny a dlouhé fronty u pokladen, o vyšších cenách však nemůže být řeč. Penny je zkrátka výhodné. Co se vyplatí kupovat v Penny nejvíc? Máme pro vás několik tipů!

Privátní značky

Stejně jako v jiných velkých řetězcích supermarketů se i v Penny vyplatí nakupovat především zboží privátních značek. To bývá totiž v porovnání s jiným levnější, kvalitou však velmi často poměrně srovnatelné. Jde například o produkty značek Boni, Dobré maso, Kouzelný čaj, Na gril, Naturalia, Vitálka, San Fabio a Crip Crop. Například polotučný tvaroh vás vyjde bez slevy na 21 korun, pokud na něj narazíte v akci, zaplatíte jen 14. Produkty privátních značek jsou tedy rozhodně tím, co se vyplatí kupovat v Penny.

ZnačkaProduktyPříklad produktuCena bez slevy
BoniMléčné produktyTvaroh polotučný 250 g21,-
Crip Cropmüsli a proteinové tyčinkySrdíčka müsli 50 g9,90,-
Dobré masoMasoKuřecí zadní čtvrtky 1 kg84,90,-
Kouzelný čajČajKozelný čaj zelený 35 g24,-
Na grilVše na grilováníJen v sezóně 
NaturaliaSušené ovoce a ořechyArašídy Jumbo 500 g53,-
VitálkaOvocné šťávyDžus 100 % TP jablko 1 l26,90,-
San FabioItalské produktyDort Tiramisu 400 g58,-

Výhodné akce a věrnostní slevy

Všichni pravidelní zákazníci řetězce Penny určitě ví, že se nejvíc vyplatí nakupovat zboží, které je právě v akci. Často jde o snížení klidně o desítky procent, a to se rozhodně vyplatí. Navíc se slevy týkají poměrně velkého sortimentu, a tak se nemusíte obávat, že si ze zboží v akci nevyberete.

Hotová jídla

Nově navíc v sortimentu supermarketů Penny najdete širší nabídku hotových pokrmů. Hlavní jídla vás bez slevy vyjdou na 87,-, sendviče pořídíte za 48,-. Nejlevněji pak vychází těstoviny. Pasta Bowl Carbonara i pasta Bowl Bolognese si můžete vychutnat už za čtyřiačtyřicet korun. My navíc doporučujeme čerstvé chlazené těstoviny. Ty snadno dotvoříte jednoduchou omáčkou a vykouzlíte tak pokrm, jaký by vás neurazil ani v restauraci.

Zdroj:

https://www.letakomat.cz/penny-market/ctvrtecnik-od-ctvrtka-22-02-2024-66150/

https://www.pennydomu.cz/kouzelny-caj-zeleny-2/

https://www.pennydomu.cz/stava-100–vitalka-tp-jablecna/