Horoskopy

Talent podle znamení: odhalte vaše skryté nadání

Talent podle znamení: odhalte vaše skryté nadání

Každé znamení zvěrokruhu má své stinné i světlé stránky. Panny o sobě moc dobře vědí, že jsou někdy až přehnaně puntičkářské. Berani si jsou zase vědomi toho, že jsou pořádně tvrdohlaví. Co ale takový talent podle znamení? V čem vynikají Blíženci a co se daří Rakům?

Talent podle znamení

Jaké nadání se ukrývá v jednotlivých znameních zvěrokruhu? O určitém talentu vypovídá třeba už jen samotný živel, který danému znamení vládne. Podívejte se, v čem vynikají jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Beran

O Beranech se ne vždy tak úplně dobře ví, že mají skryté nadání pro sportovní aktivity. Vládne jim Mars, který z nich dělá skvělé a nadané sportovce. Disponují disciplínou, výdrží i silou – zkrátka vším, co správný sportovec potřebuje.

Býk

Býkům vládne Venuše, což je odjakživa táhne k požitkářství. Jejich skrytým talentem je vybíravý jazýček, proto bývají těmi nejlepšími kuchaři.

Blíženci

U Blíženců jeden nikdy neví, co je vlastně baví a k čemu mají vlohy. Oni totiž zkouší pořád něco nového, byť tedy u jedné věci příliš dlouho nevydrží.

Rak

Lidé narození ve znamení Raka jsou od přírody hrozně zvědaví. Jejich talentem proto je, že dokážou získat jakoukoli informaci, i kdyby ji měli složitě vypátrat. Bez námahy z každého dostanou to, co potřebují.

Lev

Lvi jsou pod vládou Slunce, což jim do vínku dává velkorysost a štědrost. Mají schopnost trefit se dárkem do vkusu dotyčného, přání vyslyší i beze slov.

Panna

O Pannách se ví, že milují organizaci, jsou pečlivé a někdy až moc. Proto nikoho nepřekvapí, že jejich talent spočívá právě v tom, jak skvěle jsou disciplinované.

Váhy

Talent podle znamení Vah? Jednoznačně jsou to skvělí dohazovači! Mají smysl pro harmonii a věci dokážou navléknout přesně tak, jak potřebují.

Štír

Štíři mají naprosto dokonalou schopnost mlčet a pozorovat druhé, jejich intuice pracuje na plné obrázky a jsou to neuvěřitelně schopní jedinci, pokud jde o čtení z gest a výrazů druhých.

Střelec

Lidé narození ve znamení Střelců mají to skryté nadání, že umí být dokonale lehkomyslní a jen tak něco je nevyvede z míry.

Kozoroh

Kozorozi mají vytříbený talent pro sarkastický humor, kterým ale někdy lidem ve svém okolí pěkně lezou na nervy, protože ne každý jejich smysl pro humor chápe.

Vodnář

Pokud Vodnáři něco umí, lépe nežli jiná znamení, pak je to tzv. udeřit hřebíček na hlavičku. Jejich schopnost říci ve správný moment ta správná slova je mnohdy až k neuvěření.