Další

Stylové sady nádobí roku 2023: Ozdobte svou kuchyni!

Stylové sady nádobí roku 2023: Ozdobte svou kuchyni!

Možná cítíte, že vaše kuchyně by si zasloužila změnu. Nemusíte hned volat truhláři a nechat vyrábět nové skříňky na míru. Možná úplně postačí, když si koupíte nové hrnce, hrnečky, sklenice či talíře. I nové nádobí totiž dokáže kuchyň proměnit k nepoznání. A co teprve jak vám z nových talířů a hrnců bude chutnat jídlo. Tady jsou tři tipy na stylové sady nádobí.

Tognana Jídelní souprava Maya 18 ks

Pokud vás nudí klasická bílá, tak určitě doporučujeme barevnou jídelní sadu Tognana s krásným a netradičním dekorem. Sada je vyrobena z nadčasového porcelánu obsahuje celkem 18 kusů (6 mělkých talířů, 6 hlubokých talířů a 6 dezertních talířků). Talíře je možné mýt v myčce a vhodné jsou i do mikrovlnné trouby.

Zvláštností sady je to, že ačkoliv jednotlivé talíře nemají stejný design a barvu, tak k sobě krásně ladí. Stanou se tak krásným designovým doplňkem vaší kuchyně.

Speciální tip pro vás: Pokud vám nesedí barvy nemáte rádi složité vzory, vyzkoušejte jídelní sadu plnou geometri. Podívejte se na Tognana Jídelní sada METROPOL GRAPHIC 18 ks.

Kameninový jídelní servis, 16dílný kombinovaný jídelní servis vancasso STERN

Klasický porcelánový servis můžete nahradit i servisem kameninovým a místo klasických kulatých talířů a misek vyzkoušet talíře a misky čtvercové. Stačí, když si zakoupíte kameninový jídelní servis STERN.

Tento servis obsahuje celkem 16 kusů nádobí (4 hluboké talíře, 4 mělké talíře, 4 dezertní talíře a 4 misky na cereálie). Je vyroben ručně z vysoce kvalitní a kameniny a má elegantní vintage vzhled. Jídelní servis je možné mýt v myčce na nádobí a talíře i misky lze dávat do mikrovlnné trouby.

Stolování s tímto jídelním servisem je stylové a plné barev. Každý sada je tak trochu originál, může mít trochu jinou barvu nebo výsledný design. 

Ritzenhoff & Breker VALENCIA Combi Service servis kulatý porcelán hnědá 16 ks

Nejen v kuchyni, ale i na případných fotografiích, bude krásně vypadat sada nádobí značky Ritzenhoff & Breker. Tato rodinná firma s 200 let dlouhou tradicí vyrábí stylové nádobí, které se může pyšnit dlouhou životností i krásným designem.

Ritzenhoff & Breker VALENCIA Combi Service vděčí za svůj název španělskému městu Valencie, které je. Nádobí v sadě Ritzenhoff & Breker VALENCIA je vyrobeno z porcelánu a jeho rustikální vzhled kontrastuje s jemnými vzory a ornamenty, které jsou na něm vyvedeny. Talíře, misky a hrnečky pravděpodobně svým vzhledem zaujmou především ženy.

Sada obsahuje 4 talíře, 4 ploché talíře, 4 misky a 4 hrnky na kávu. Celkem tedy 16 kusů. Veškeré nádobí lze mýt v myčce na nádobí a dávat do mikrovlné trouby.