Krása a módaMóda

Stylové plážové tašky a kabelky: Kde je vybírat?

Stylové plážové tašky a kabelky: Kde je vybírat?

Léto je obdobím slunce, pohody, tepla. Co ve výčtu chybí? Samozřejmě… dovolena. Celý rok se těšíme na pár volných dnů, či týdnů a když konečně nastane ten správný čas pro chystání se, přichází dilema. Co vzít, co vše bude možné využít, co dál by se mohlo hodit? Všechny to známe a všechny víme, jak tato situace dopadá. Je toho skutečně hodně. A kam s tím? Velikým pomocníkem jsou plážové tašky!

1. Není taška jako taška

Na trhu se dá najít spousta druhů tašek. Baťůžkové, do ruky a chycení jen za uši a pokračovat se dá mnohem dál. Ten svůj oblíbený styl si každý vybere sám, nicméně dle mého soudu je mnohem důležitější materiál. Plážové tašky mají být od přírody vzdušné, pokud možno rychle schnoucí. Je dobré i pamatovat na vyšší teploty a zohlednit tak barvu.

Osobně doporučuji si tašku prohlédnout a vybrat osobně. Přeci jen fotografie se skutečnému osobnímu vybrání nevyrovná ať co se týká kvality výrobku tak skutečnému vzhledu. Ovšem pro ty, které nakupování nenaplňuje, je ideálním řešením bonprix, kde si můžete nechat poslat tašek hned několik  a zbylé, které nebudete chtít, můžete zdarma poslat zpět a bez problémů Vám vrátí peníze.

2. Na velikosti záleží

Pokud máte zvolený způsob nákupu, ať už se jedná o internetové obchody, nebo klasické kamenné typu C&A, kde mají i pravidelnou sezónní nabídku, nezbývá než nějakou tašku vybrat. Jakou? Posledním, ale ne měně důležitým faktorem je samotná velikost tašky. Rodiny s dětmi potřebují přirozeně vícero věcí a bude se jim hodit taška větší. Opakem jsou pro příklad páry, které s sebou potřebují vzít jen to nejdůležitější. Dobrou radou ale je, že větší je většinou lepší než menší. Vždy bude lepší mít prázdné místo na další ručník, než zdlouhavě hledat “kam s ním”. Pozor, nejedná se o dílo Jana Nerudy.

3. Na vzhledu záleží

Na závěr si dovolím upozornit na skutečnost, která by mohla vlivem všech těchto praktických faktorů zapadnout. I plážová taška je důvod, proč se na dovolenou těšit ještě o kousek víc. Proto by se nám měla líbit. I když je to kruté, léto skončí, ale z plážové tašky se může stát praktická taška pro každodenní použití.