Horoskopy

Staromódní znamení: 3, která si libují v tradicích

Staromódní znamení: 3, která si libují v tradicích

Nadčasové kouzlo spočívající v přijímání staromódních znaků a tradic je pro některá znamení typičtější než pro jiná. Zjistěte, jaká staromódní znamení se pohybují okolo vás a zjistěte, jak se to nejčastěji projevuje.

Staromódní znamení

  • Býk
  • Vodnář
  • Štír

Býk (20. dubna do 20. května)

Toto znamení nade vše miluje útulný a příjemný domov. Jakákoli domácí nebo rodinná tradice má proto pro něj nesmírnou hodnotu a neváhá ji dodržovat opravdu pečlivě a s neochvějnou oddaností. Ať už Býk slaví Vánoce, Valentýna nebo třeba Mezinárodní ne čokolády, dělá to s grácií – a opravdu nemá rád, když mu do toho něco „přijde.“

Pokud si Býka vyberete za partnera, musíte se soustředit na sdílení podobných hodnot. Právě to se totiž stává při soužití s Býkem klíčovým. Těmto lidem se totiž nejlépe daří v prostředí, které tyto cenné zvyky udržuje a připomíná.

Vodnář (20. ledna až 18. února)

Tito pokušitelé zvěrokruhu bývají často označováni za narušitele pravidel, ovšem paradoxně projevují zálibu i v tradicích – ovšem samozřejmě svým jedinečným způsobem. Milují především velké oslavy a setkání – představa, že se všichni sejdou v jeden den, Vodnáře jednoduše nadchne.

Přednost však dávají svým „osobním“ událostem, jako jsou například divadelní představení, společenské akce nebo různé festivaly, a to nejlépe s podobně smýšlejícími přáteli. Tato setkání jim umožňují spojit se s lidmi, kteří sdílejí podobné ideologie – a to je proto Vodnáře ta nejdůležitější tradice ze všech.

Štír (23. října a 21. listopadu)

Štíři se vyžívají v lehkovážných debatách, které zpočátku vypadají přátelsky, ale vyvrcholí doslova kakofonií různých hlasů příbuzných tetiček a strýčků, kteří vášnivě vyjadřují své názory jeden přes druhého. Uprostřed tohoto chaosu září Štíři nadšením a neváhají proto organizovat několik takových rodinných setkání ročně – a samozřejmě se z toho snaží udělat tradici.

Štíři prostě milují ty živé vzpomínky, které z takových událostí vznikají. Jedině s nim se cítí celiství a dokonale šťastní.