Horoskopy

Rozzuřená znamení: toto je 5 největších vzteklounů

Rozzuřená znamení: toto je 5 největších vzteklounů

Zvládání emocí je těžké téměř pro všechny z nás. Zvláště pak pokud jde o ty negativní. Jenomže jsou mezi námi i tací, kteří své emoce nezvládají tak úspěšně krotit. Kteří jedinci jsou na základě znamení zvěrokruhu ti největší vzteklouni a snadno se rozzuří?

  • beran
  • lev
  • štír
  • střelec
  • býk

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana mají velmi impulsivní povahu. Pokud je budete provokovat, je to jako pohybovat se s otevřeným ohněm u zápalné šňůry dynamitu. Okamžitě se rozčílí a řeknou vám i nehezké věci, jen aby vám uškodili. O vykonstruovaný spor totiž berou jakou soutěž, ve které nikdy nechtějí prohrát.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou „drama queen“. Budou přehánět a předvádět, jak jsou rozzuření, i když to nebude tak žhavé. Dají naplno projevit svému temperamentu a sklony k dramatickému chování, jen aby upoutali pozornost všech lidí v místnosti. Jakmile dosáhnout toho, čeho chtěli – pozornosti – okamžitě se uklidní.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra jsou velmi majetničtí a žárliví. Jakmile se jejich láska bude bavit s někým jiným, šíleně je to rozzuří. Jsou schopni udělat před všemi velkou žárlivou scénu. V nejhorších případech se štír může uchýlit také k pomstě.

Střelec (23. listopadu – 21- prosince)

Střelci jsou doslova bez sebe, když se je někdo pokusí omezit na svobodě. Jejich volnomyšlenkářská a dobrodružná povaha nenávidí jakákoliv pravidla a už vůbec nesnese nějaké vynucování po nich samotných.

Býk (21. dubna – 21. května)

Jakmile se budete dotýkat majetku býka nebo jakkoliv zaútočíte na jeho rodinu, poznáte skutečný hněv býka. Je to pro něj jako mávání červeným praporkem a půjdou po vás plnou silou. Jejich tvrdohlavost je také viníkem častých sporů s ostatními, které je také velmi rozčilují.