Horoskopy

Stárnete rychleji než ostatní? Nepatříte k těmto 3 znamením, u kterých je to běžné?

Stárnete rychleji než ostatní? Nepatříte k těmto 3 znamením, u kterých je to běžné?

Astrologie naznačuje, že některá znamení zvěrokruhu mají tendenci stárnout rychleji než ostatní. Která to jsou? Kozoroh, Panna a Štír jsou známí svou zralostí a přehnaným smyslem pro dokonalost, což může vést k rychlejšího stárnutí. Ne však každému znamení nějaká ta vráska nebo šedivý vlas ubírá na kráse! Pojďme společně zjistit, jak může tento aspekt ovlivňovat tato znamení a zdali se s tím dá něco dělat.

Kozoroh

Kozorozi jsou jedno z nejvíc zodpovědných znamení. Na svá bedra si již od útlého mládí nakládají příliš a jejich tělo se velmi rychle opotřebovává. Není tedy divu, že se může zdát, že Kozorozi stárnou rychleji než jiná znamení. V rychlém stárnutí však není nutno nacházet pouze negativní stránku věci, rychlejší stárnutí je spojené taktéž s vyšší moudrostí, empatičností a ochranářskými potřebami, které z Kozoroha dělají například skvělého partnera pro život.

Štír

Lidem ve znamení Štíra často jejich okolí hádá mnohem více let, než jim ve skutečnosti je. Mohou za to především rysy ve tváři, které Štírům na mládí moc nepřidávají. Ženy ve znamení Štíra mají v mnohých případech život protkaný bádáním o omlazujících krémech a přípravcích, které by jim pomohly a ony vypadaly opět o fous mladší. Záchrana však dřímá v postoji k sobě samé, pokud se budete mít ráda taková jaká jste, bude z vás vyzařovat energie, která z vás udělá hvězdu večera, ať už vypadáte jakkoliv.

Panny

Panny jsou známe pro svou preciznost a silnou potřebu mít vše v pořádku a dokonalé. Toto jim na mladistvém pocitu ani vzhledu rozhodně nepřidá, naopak stárnutí razantně urychluje. Na jejich tvářích lze často vidět plno vrásek z hlubokého přemýšlení. Panny mají však tu výhodu, že zrají jako víno. Je pravdou, že na svůj věk vypadáte starší, ale také je pravdou, že jste tím vyvoleným znamením, kterému tyto roky navíc přidávají na atraktivnosti. A v této oblasti máte velmi skvělé vyhlídky, protože s přibývajícími roky to bude čím dál tím lepší. Tak neváhejte a této výhody patřičně využijte!

Starším ženám velmi sluší krátce sestříhané vlasy