Horoskopy

Sprostá znamení: 3, která si občas opravdu nevidí do pusy

Sprostá znamení: 3, která si občas opravdu nevidí do pusy

Svět astrologie nabízí vhled do různých osobnostních rysů a chování, včetně toho, jak jednotlivá znamení zvěrokruhu komunikují, a to jak pozitivně, tak někdy i nevhodně. Jaká jsou tedy ta opravdu sprostá znamení, kterým čas od času nějaká ta nevhodnost takříkajíc ujede?

Sprostá znamení zvěrokruhu

  • Beran
  • Lev
  • Štír

Beran (21. března – 19. dubna)

Jedinci ve znamení Berana se rodí s příchodem jara a nesou si proto do života poněkud zvýšený temperament. Jejich energie a vášeň je obvykle charismatická, ale někdy nastávají chvíle, kdy pohár jejich vášně přeteče, což Berany přivádí k zuřivosti. V zápalu hádky často říkají věci, které nemyslí vážně – většinou tedy svých slov lituj a později přijdou a omluví se vám.

Beranům může prospět, když budou cvičit všímavost a zastaví se a promyslí si vše ještě předtím, než začnou impulzivně reagovat. Zaměření jejich vášnivé energie na konstruktivní diskuse pomůže předejít jejich politováníhodným výbuchům téměř stoprocentně.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lva neprovokujte! Jako rození vůdci a královské osobnosti jsou Lvi vášniví a snadno se rozčílí. A to samozřejmě především v okamžiku, kdy věci nejdou podle jejich plánů. Ve chvílích agrese z nich může vyletět řada nadávek a sebevědomí Lvi bohužel poté jen málokdy přiznají chybu. Omluvu od nich tedy spíše nečekejte, vždy se považují za nejlepší z nejlepších. Trocha sebereflexe by jim proto rozhodně prospěla.

Lvi proto mohou zapracovat na aktivním naslouchání a pochopení názorů druhých. Přijetí pokory a rozmanitosti názorů v jejich okolí jim pomůže efektivněji komunikovat a omezit konflikty.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Typického Štíra charakterizují hluboké emoce a intenzivní pocity, což z něj činí nejvášnivější astrologické znamení. V hádkách se Štíři neostýchají použít zraňující slova, přesto okamžitě uznají svou chybu a vyjádří své upřímné pocity svému okolí.

Štíři by proto měli pokud možno vždy upřednostnit přemýšlení před jednáním. Tento přístup jim může pomoci vyhnout se zbytečným konfliktům s lidmi, na kterých jim záleží.