Horoskopy

Lživá znamení zvěrokruhu: 3, kterým nelze věřit ani nos mezi očima

Lživá znamení zvěrokruhu: 3, kterým nelze věřit ani nos mezi očima

Astrologie prý dokáže podle postavení hvězd a planet v době, kdy jsme se narodili, určit i naše negativní vlastnosti. Jaká jsou ta nejvíce lživá znamení a na co by si měla dát pozor?

Lživá znamení

  • Štír
  • Ryby
  • Rak

Štír (23. října – 21.listopadu)

Štíři jsou známí svou tajemnou povahou. Mají talent skrývat pravdu a jsou nepřekonatelní ve své schopnosti udržet tajemství. Bohužel jsou často ve lhaní tak zběhlí, že někdy mohou mít problém rozlišit mezi realitou a podvodem.

Štírům může prospět, když si jako hlavní zásadu osvojí upřímnost. Rozvíjení důvěry a transparentnost v komunikaci podpoří zdravější vztahy. Sebereflexe a cvičení všímavosti mohou pomoci rozpoznat hranici mezi pravdou a klamem, což se rozhodně hodí.

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby, které jsou často považovány za citlivé a soucitné duše, mohou mít také skrytou mazanou stránku. Mohou se uchýlit ke lsti nebo dokonce lži, aby získaly to, po čem touží, a využívat svou silnou intuici k tomu, aby jakékoli situace vymanévrovaly ve svůj prospěch.

Pokud nechtějí na své okolí působit negativně, měly by svou intuici využívat pozitivně, a to spíše k empatickému porozumění než k manipulaci. Pěstování přímočarosti v jejich interakcích může vést k navázání opravdovějších vztahů.

Rak (21. června – 22. července)

Raci mají občas tendenci vymýšlet si scénáře, ne však se zlým úmyslem, ale aby se vyhnuli konfrontaci s nepříjemnou pravdou nebo situací. Jejich lži obvykle pramení spíše z touhy vyhnout se konfrontaci než z touhy něco poškodit nebo získat. I když tedy jejich lži obvykle nikomu neubližují, stejně mohou být nepříjemné.

Proto by se mohli zaměřit na osvojení většího množství odvahy, poté totiž dokážou čelit náročným situacím mnohem jednodušeji. Naučit se otevřeně a konstruktivně komunikovat může také zmírnit potřebu vymýšlet si. To vše jim pomůže rozvinout upřímnější a čestnější přístup k vzájemným vztahům.