Horoskopy

Snachy podle horoskopu: která se s vámi nesnese a se kterou si budete rozumět?

Snachy podle horoskopu: která se s vámi nesnese a se kterou si budete rozumět?

Vztahy mezi snachou a tchyní umí být někdy pořádně napnuté. A jindy si tyhle dvě sednou naprosto perfektně. Jaké jsou snachy podle horoskopu? Která to s tchyní dokonale umí a která ji naopak dokáže vytočit do běla?

Jaké jsou snachy podle horoskopu?

Zatímco některá snacha je skvělá manipulátorka, jiná je jako tichá voda ala „mouchy, snězte si mě“. Zjistěte, jaká jste snacha podle horoskopu.

Vodnář

Snachy podle horoskopu Vodnáře jsou milé, nevyhledávají konflikty, nesnaží se prosadit svůj názor za každou cenu. Jsou inteligentní, dá se s nimi domluvit a s tchyní umí dobře vycházet.

Beran

Těmto ženám záleží na tom, aby u tchyně udělaly dobrý dojem, jenže se často snaží tak moc, až to přeženou. Jsou horlivé, do všeho jdou po hlavě a snaží se ukázat, že umí být užitečné. Někdy bohužel na sílu.

Rak

Jaké jsou snachy podle horoskopu Raka? Pro rodinu by se rozdaly, mají ji na prvním místě. Tchyni s chutí zahrnují do rodinných akcí a plánů, klidně maminku vezmou na dovolenou.

Býk

Tyhle ženy si dělají věci po svém, do ničeho si nenechají mluvit, nemají rády nevyžádané rady a právě to je důvod, proč mezi snachou a tchyní velmi snadno dojde k rozepři.

Lev

Ženy narozené v tomto znamení jsou nervózní, chtějí s tchyní za každou cenu vycházet, ale ne vždy se jim to daří. Jakmile jim chce tchyně mluvit do života, pak začnou panikařit a rady nepřijímají dobře.

Blíženec

Snachy podle horoskopu Blížence jsou proměnlivé jako dubnové počasí. S nimi nikdy nevíte, na čem jste, musíte být neustále ve střehu, jakou mají zrovna náladu.

Váhy

Ženy narozené v tomto znamení často působí nepříjemně a nepřátelsky, ne vždy udělají na tchyni dobrý dojem, ale stačí je lépe poznat a člověk zjistí, že mají srdce na dlani.

Panna

Snacha ve znamení Panny plánuje, rozhoduje o každém, všechno chce mít pod palcem a nelíbí se jí, když se někdo snaží jí téhle vůdčí role zbavit.

Štír

Tyhle ženy jsou uzavřené do sebe, těžko u nich poznáte, co si zrovna myslí. Dokážou být chladné a drží si odstup, je docela těžké dostat se jim k tělu.

Ryby

Tyhle snachy udělají první poslední, aby se tchyni zalíbili a měla je ráda. Mohou se přetrhnout, aby dobře zapůsobily.

Kozoroh

Snachy podle horoskopu Kozoroha si pečlivě hlídají své soukromí, jen tak někomu nedovolí nahlédnout do jejich života, nemají rády rady druhých.

Střelec

Ženy narozené v tomto znamení mají tzv. srdce na dlani, jsou hodné, pro druhé by se rozdaly a s tchyní proto často vychází velmi dobře, mívají krásný vztah.